حفاظ دیواری

گروه حفاظ ثامن تولید کننده ی نسل جدید حفاظ روی دیوار، مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای و … می باشد. حفاظ های نسل جدید بر خلاف حفاظ های قدیمی و سنتی که خود بهترین جایگاه برای قرار گرفتن سارقان را فراهم می کردند، دارای ایمنی بالا و منحصر به فردی می باشند.

  • مناسب برای تراس ، باغچه ، استخر ، زمین بازی
  • میلگرد 9 و 10 با کیفیت یزد
  • انتخاب رنگ با شما
  • 1 سال ضمانت کیفیت
  • با مناسب ترین قیمت بازار
  • نصب با کادری مجرب
  • جوش CO2

توضیحات

” به چشمان خود استراحت دهید و به جای خواندن به پادکست بالا گوش دهید… “

______________________________________________

گروه حفاظ ثامن تولید کننده ی نسل جدید حفاظ روی دیوار، مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای و … می باشد. حفاظ های نسل جدید بر خلاف حفاظ های قدیمی و سنتی که خود بهترین جایگاه برای قرار گرفتن سارقان را فراهم می کردند، دارای ایمنی بالا و منحصر به فردی می باشند.با افزایش روز افزون جمعیت، دنیای سریع و سبک زندگی عجیب امروز حفظ پایداری و امنیت ساختمانها و فضاها ضروری است و به همین منظور موارد خاصی وجود دارد که هر خانه ای برای زندگی راحت و ایمن به آنها نیاز دارد، یکی از آنها نصب حفاظ روی دیوار است که از لوازم امنیتی قابل اعتماد است.

سیستم ها و لوازم  امنیتی مدرن خانگی مقرون به صرفه بوده و نصب آنها آسان است. آنها را می توان در خانه ها، آپارتمان ها، خانه های شهری و خارج شهر و تقریباً در مورد هر ساختار زندگی دیگری بدون صرف هزینه گزاف و سر و صدا زیادی قرار داد.

با نصب حفاظ دیواری اجازه ندهید خانه شما نشانه ای آسان برای سرقت و خرابکاری باشد. با به کار بردن اقدامات احتیاطی برای رعایت نکات ایمنی، از خانه و وسایل داخل آن محافظت کنید. بنابراین خانه خود را از نظر ضعف امنیتی بررسی کرده و آنها را اصلاح کنید.

حفاظ دیواری 58484198

عوامل موثر در انتخاب نوع حفاظ دیواری

کاربری حفاظ: امروزه شاهد نسل جدید حفاظ های دیواری هستیم که هرکدام از نظر شکل ظاهری، استحکام و کاربرد متفاوت هستند و کارایی بالایی دارند و بسته به مکانی که قرار است نصب شوند، طراحی شده اند، از بهترین حفاظ های روی دیوار می توان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیومی، حفاظ سرنیزه ای ساده یا خاردار، حفاظ بوته ای خاردار، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب اشاره کرد.

با توجه به تنوع در مدل های حفاظ دیواری محدودیتی برای نصب وجود ندارد، بنابراین اگر از نظر امنیت  تنها روی حفاظ ‌ها حساب باز کرده اید، باید مدلی را انتخاب کنید که ارتفاع بیشتری داشته و دارای پیچ و تاب زیادی باشد.

اگر در جایی ساکن هستید که از نظر امنیت مشکل چندانی ندارید، دست شما برای انتخاب باز است و می توانید به سراغ حفاظ های ساده‌تر مانند حفاظ سرنیزه ای بروید، زیرا با تراکم پایینی که دارد هزینه بالایی برای شما  به همراه نخواهد داشت.

اما اگر در خارج از شهر زندگی می کنید و یا ملک، کارگاه، کارخانه، گلخانه و هر ملک دیگری بیرون از شهر دارید، بدون شک مهمترین دغدغه شما حفظ امنیت آنجاست، برای چنین شرایطی، حفاظ‌های شاخ گوزنی یا نیزاری که دارای ارتفاع زیاد و تراکم بالا هستند، مناسب ترند تا خیالتان را از بابت امنیت کاملا راحت کنند.

قیمت حفاظ: اگر برای انتخاب و خرید حفاظ، هزینه خوبی را در نظر گرفته اید مطمئنا دست شما در انتخاب بازتر خواهد بود. اما به خاطر داشته باشید که همیشه صرف هزینه زیاد دلیل بر کارآمدی بیشتر نیست زیرا گاهی حفاظ های ساده برای مکان مورد نظر شما، به اندازه حفاظ های گران قیمت و پیچده پاسخگو است.

حفاظ علاوه بر حفظ امنیت در زیبایی ظاهری ساختمان نیز تاثیرگذار است و با توجه به مدل های متنوع حفاظ ها، می توان در انتخاب آن به مانند بقیه بخش های ساختمان حق انتخاب داشت.

ویژگی های حفاظ دیواری

جنس حفاظ: برخلاف سالهای گذشته که اغلب نرده ها از جنس چوب بودند، امروزه همه از آهن و فولاد تولید می شوند، در نتیجه یکی از مهمترین دغدغه های فکری خریداران کم شده است.

ارتفاع حفاظ: از مهمترین ملاکهای قیمت گذاری حفاظ، ارتفاع آن است، حفاظ ها اغلب با ارتفاع یک تا یک و نیم متر ساخته می شوند و  می توانید برای کاربردهای خاص، ارتفاع مدنظرتان را انتخاب کنید.

تراکم حفاظ: تراکم حفاظ را تعداد میله های عمودی در هر متر عرض حفاظ، مشخص می کند، زمانی که تراکم بالاست به معنی این است که میله های عمودی به یکدیگر بسیار نزدیک هستند و تراکم پایین حکایت از فاصله بیشتر میله ها با یکدیگر دارد. قطعا هر چه تراکم حفاظ کمتر باشد، هزینه ساخت نیز پایین است، تراکم بیشتر شاید هزینه بیشتری داشته باشد اما به همان اندازه امنیت و زیبایی بالاتری نیز دارد.

نصب نرده دیوار برای چه ساختمان‌هایی ضروری است؟

خانه های ویلایی: برخلاف آپارتمان ها که نقطه اصلی امنیت آنها جلوی درب واحد در نظر گرفته می شود و مالکان ترجیح می دهند از حتما از حفاظ درب آکاردئونی استفاده کنند، اما برای خانه های ویلایی، آسیب پذیرترین جاها برای ورود سارقین، دیوار است، به همین دلیل نصب حفاظ دیواری در خانه های ویلایی از ضروریات می باشد.

دیوارهایی با ارتفاع کم: دیوارهای کوتاه بهترین طعمه برای سارقین هستند، نصب حفاظ برای رفع این مشکل ضروری است تا مانع از رد شدن افراد شده و امنیت ساختمان را حفظ کند.

محله های با امنیت پایین: برخی از محله ها از امنیت پایینی برخوردار هستند و هر از گاهی خبرهایی از دزدی از خانه ها به گوش می رسد، در چنین جاهایی باید بیشتر به حفظ امنیت و محکم کاری اندیشید، نرده های دیواری می توانند کمک بزرگی در این راستا باشند.

خانه های خارج از شهر:خانه هایی که در حومه شهر قرار دارند برای حفظ امنیت بیشتر نیاز به نصب حفاظ دیواری بلند و با تراکم بالا دارند.

حفاظ دیواری 68489489

مقایسه انواع حفاظ دیوار

برای کمک به شما برای انتخاب و ساده کردن مشکل خرید حفاظ دیواری از میان مدل های متنوع، در ادامه ویژگی های انواع حفاظ را خلاصه وار، جمع بندی کرده ایم:

1- نرده سرنیزه‌ای: قیمت پایین، امنیت خوب، نصب راحت

۲ -نرده آبشاری(سرنیزه ای با کمان‌ سرنیزه به دوطرف): قیمت مناسب، امنیت بالا، استحکام زیاد، طراحی زیبا

۳- نرده فرفورژه: قیمت مناسب، تنوع طرح، استحکام و امنیت بالا

۴- نرده شاخ گوزنی:   قیمت و وزن بالا، امنیت مناسب، تنوع رنگ پایین (تک‌رنگ یا دو رنگ)، نصب راحت و ساده

۵- نرده نیزار:  امنیت و استحکام بالا، نصب ساده و راحت

۶- نرده بوته ای:قیمت بسیار بالا و امنیت بالا، نصب راحت

۷- نرده لیلیوم: قیمت و وزن بالا، امنیت خوب و مناسب، در دو رنگ

نصب حفاظ دیوار

نصب حفاظ روی دیوار نیاز به تخریب چندانی در دیوار ندارد و می توان گفت کار بسیار ساده و راحتی است. نصاب های این نرده ها افرادی حرفه ای هستند که حفاظ های ساخته شده در کارگاه را به محل آورده و بدون آسیب زدن به دیوار، آن را بی دردسر و با کمترین سروصدا نصب می کنند.

زمان مورد نیاز برای ساخت و نصب حفاظ چقدر است؟

حفاظ دیوار بسته به نوع و مدل درخواستی مشتری، مدت زمان ساخت متفاوتی دارد اما به طول معمول و میانگین سه تا چهار روزه تحویل داده می شود و زمان نصب حفاظ با وجود نصاب های حرفه ای نیاز به زمان زیادی ندارد.

رنگ آمیزی نرده ساختمان

رنگ آمیزی حفاظ دیواری از اهمیت زیادی برخوردار است که معمولا به دلایل زیر انجام می شود:

افزایش طول عمر حفاظ: همانطور که گفته شد جنس حفاظ ها از آهن است و در صورت خیس شدن در اثر باران و یا نصب در محیط هایی با رطوبت بالا مانند شمال کشور، دچار زنگ زدگی و خوردگی می شود، رنگ کردن آنها باعث می‌شود قطره‌های آب و اکسیژن هوا، به فولاد برخورد نکنند، در نتیجه عدم زنگ زدگی، سال‌ها به طول عمر حفاظ افزوده می شود.

زیبایی نمای ساختمان: از سال های گذشته تاکنون یکی از گزینه های زیبایی بخشی به ساختمان ها، رنگ آمیزی نرده ها بوده است، امروزه پرکاربردترین رنگ ها برای رنگ آمیزی نرده‌ها  سفید، مشکی، کرم و قهوه ای است، گاهی برای تنوع از رنگ های متضاد در پیکان های سرنیزه نیز استفاده می شود.

برای هماهنگی و زیبایی بیشتر می توان رنگ درب ورودی و پنجره طبقات پایینی یا دیگر سازه های موجود را با رنگ حفاظ ها ست کرد.

تحقیقات نشان می دهد که اگر برای ورود به خانه ای  بیش از چهار یا پنج دقیقه طول بکشد، سارقین به جای دیگری می روند! بنابراین وقت خود را صرف بررسی خانه یا آپارتمان خود کنید دقیقاً مانند یک سارق! و این مراحل را در نظر بگیرید تا در برابر نفوذ مقاوم تر شود، به ویژه در نقاطی که راحت ترین ورودی را دارید..

سیستم ها و لوازم امنیتی معیوب می توانند فرصتی برای سرقت تجهیزات گران قیمت اداری، سهام، پرونده ها، سوابق، لوازم قیمتی و مهم و … باشند. قبل از اینکه این مشکل برای شما اتفاق بیفتد، باید اقدامات پیشگیرانه  مانند نصب حفاظ دیواری باشید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ دیواری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ دیواری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *