حفاظ شاخ گوزنی پر تراکم

گروه حفاظ ثامن تولید کننده ی نسل جدید حفاظ روی دیوار، مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای و … می باشد. حفاظ های نسل جدید بر خلاف حفاظ های قدیمی و سنتی که خود بهترین جایگاه برای قرار گرفتن سارقان را فراهم می کردند، دارای ایمنی بالا و منحصر به فردی می باشند.

 

  • تراکم بالا
  • میلگرد 9 و 10 با کیفیت یزد
  • انتخاب رنگ با شما
  • 1 سال ضمانت کیفیت
  • در ابعاد و سایز های مختلف
  • با مناسبترین قیمت بازار
  • نصب با کادری مجرب

توضیحات

” به چشمان خود استراحت دهید و به جای خواندن به پادکست بالا گوش دهید… “

______________________________________________

حفاظ شاخ گوزنی نسل جدید حفاظ روی دیوار

گروه حفاظ ثامن تولید کننده ی نسل جدید حفاظ روی دیوار، مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای و … می باشد. حفاظ های نسل جدید بر خلاف حفاظ های قدیمی و سنتی که خود بهترین جایگاه برای قرار گرفتن سارقان را فراهم می کردند، دارای ایمنی بالا و منحصر به فردی می باشند. به ظوری که مورد تایید پلیس ناجا نیز قرار گرفته اند. عبور از حفاظ های نسل جدید تقریبا غیر ممکن است. زاویه ی قرار گیری میله های حفاظ های جدید به گونه ای طراحی شده است که هرگونه قرارگیری روی دیوار و ورود غیر مجاز را غیر ممکن می سازد. یکی از بهترین انواع حفاظ روی دیوار ، شاخ گوزنی است که در این مطلب می خواهیم این نوع حفاظ را مورد بررسی قرار دهیم.

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت، نسبت به حفاظ های قدیمی، با شکل و جنس عالی تولید شده است. این حفاظ با قطعات فلزی در اشکال مختلف خمکاری شده و توسط دستگاه های تیز رو بریده شده است. سر حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز و برنده هستند که توسط افراد مجرب و کار آزموده به صورت زنجیری به هم جوش خورده اند.  حفاظ شاخ گوزنی با تراکم بالا و در طول و عرض مختلف و رنگ های متنوع طبق خواست و سلیقه ی مشتری تولید می شود. این نوع حفاظ با داشتن تراکم و زیبایی، جلوه ی خاصی به نمای بیرونی ساختمان می دهد و از نظر امنیتی نیز هرگونه ورود حیوانات و سارقان و افراد ناشناس را غیر ممکن می سازد. برای اطمینان از مقاومت و امنیت نرده شاخ وزنی می توانید از گارانتی شرکت بهره مند شوید.

جنس نرده شاخ گوزنی

برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی مهم ترین مولفه، جنس متریال به کار برده شده در ساخت آن است. در حفاظ های تولید شده توسط شرکت حفاظ ثامن به هیچ عنوان از ضایعات آهن و جنس های نا معتبر استفاده نمی شود به دلیل اینکه امنیت حفاظ را زیر سوال می برد. برای تولید حفاظ های شاخ گوزنی از آهن کار نکرده استفاده می شود. تراکم حفاظ بالا است و به هیچ عنوان امکان عبور از آن وجود ندارد. تراکم حفاظ را می توان از تعداد شاخه های عمودی تشخیص داد. هرچه تراکم شاخه های حفاظ بالا تر باشد، امکان عبور از آن غیر ممکن می شود. برای تولید شاخه های حفاظ، از میلگرد۱۰ نو و استاندارد استفاده می شود. حفاظ شاخ گوزنی پس از ساخت دچار خم شدگی و شکستن نمی شود و در ارتفاعات بالا امکان بریدن آن وجود ندارد.

حفاظ شاخ گوزنی جزو نسل جدید حفاظ های روی دیوار است و عمر زیادی از تولید آن نمی گذرد. طراحی آن الهام گرفته از شاخ گوزن است و بیشتر برای منازل با فضای باز مانند ویلا ها و ساختمان های یک طبقه و ادارات استفاده می شود. این محصول در عین زیبایی، با داشتن شاخه های تیز و برنده که توسط دستگاه برش خورده اند و به اشکال مختلف خم شده اند تولید شده است و به صورت متراکم در عرض و طول مختلف تولید می شود. حفاظ شاخ گوزنی به دلیل داشتن زیبایی، استحکام، امکان ساخت در طول و عرض مختلف و بالاترین درجه ی امنیت با اقبال عمومی روبرو شده است. این نوع حفاظ به خاطر داشتن شاخک های تیز و برنده خطرات و آسیب های جدی برای هرکسی که بخواهد از آن عبور کند ایجاد می کند.

قیمت حفاظ مدل شاخ گوزنی

عوامل متعددی در قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر است. برای داشتن ساختمانی با امنیت بالا باید هزینه ی آن نیز پرداخت شود. به مراتب قیمت حفاظ هایی با امنیت و تراکم و زیبایی بالا دارای قیمت بالاتری نیز خواهد بود. قیمت حفاظ روی دیوار با توجه به متریال یه کار رفته در ساخت آن، تراکم، ارتفاع، عرض و متراژی که نیاز به حفاظ دارد محاسبه می شود. تمام این ها بسته به سلیقه و سفارش مشتری تعیین می شود. تراکم بالای شاخه های حفاظ باعث می شود قیمت آن بالاتر برود. همچنین هرچه ارتفاع حفاظ بلند تر باشد، قیمت آن بیشتر می شود. ارتفاع حفاظ بین ۵۰ تا ۱۰۰ سانتی متر متغیر است که خریدار با مشورت نصاب می تواند بهترین ارتفاع را برای سفارش حفاظ انتخاب کند.

مزایای نصب حفاظ مدل شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی تولیدی شرکت حفاظ ثامن دارای مزایای بسیاری است از جمله:

۱-عبور از حفاظ شاخ گوزنی عملا غیر ممکن است.

۲-استحکام بالایی در برابر شرایط آب و هوایی و ضربه دارد.

۳-قرار گیری شاخه های آن به گونه ای است که مانع ایستادن افراد بر روی دیوار می شود.

۴-شاخه های حفاظ، تراکم بالایی دارند و دارای بالاترین درجه ی امنیت می باشند.

۵-هزینه ی باز سازی و نگه داری بسیار کمی نسبت به حفاظ های دیگر دارند. در واقع یک بار که آن را نصب می کنید دیگر نگه داری آن چنانی نیاز ندارد و عمری و با دوام است.

۶- تراکم شاخه های حفاظ شاخ گوزنی قابل تغییر است و بر اساس نیاز می توانید شاخه ها را متراکم تر کنید.

۷-عرض این مدل حفاظ نیز مانند تراکم آن قابل تغییر است.

۸-باعث زیبایی نمای ساختمان می شود زیبایی ساختمان را چندین برابر می کند.

ابعاد حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع و طول مورد نظر خریدار تولید می شود. این مدل حفاظ معمولا در یک پنل دو متری ساخته می شود و ارتفاع آن نیز بین ۵۰ تا ۱۰۰ سانتی متر متغیر است. عرض آن نیز متناسب با عرض دیوار بین ۴۰ تا ۷۰ سانتی متر متغیر است. تعداد شاخه های اصلی در یک پنل دومتری، تراکم حفاظ می باشد. هرچه تعداد شاخه ها بیشتر باشد در نتیجه فاصله ی شاخه ها کم تر است و از نظر امنیت کیفیت بالا تری دارد. شاخه های اصلی بلند تر از شاخه های دیگر هستند و تعیین کننده ی ارتفاع حفاظ می باشند و شاخک های فرعی به آن ها جوش می خورند. مثلا حفاظ با تراکم ۱۲ به این معناست که ۱۲ شاخه ی اصلی روی دو متر حفاظ نصب شده است. شاخه های اصلی مستقیما به شاسی کار جوش می خورند.

تراکم بالای ۱۵ در حفاظ شاخ گوزنی به این معناست که برای شاخک های فرعی را نیز حساب کرده اند. تراکم ۲۰۰ در واقع جنبه ی تبلیغاتی دارد و تمامی شاخک های ریز و درشت حفاظ مورد شمارش قرار داده شده اند. مثلا تراکم ۱۸ در واقع همان حفاظ تراکم ۹ است که با احتساب شاخه های میانی آن ها شمارش شده است. شاخه های اصلی که در تراکم محاسبه می شوند به صورت مستقیم به شاسی جوش شده اند و بقیه شاخک ها به شاخه های اصلی جوش خورده اند. بهترین ارتفاع برای حفاظ مدل شاخه گوزنی ۹۰ تا ۱۰۰ سانتی متر است. به دلیل اینکه پای انسان تا ۸۰ سانتی متر باز می شد و این ارتفاع ایمنی کاملی را برای ساختمان فراهم می آورد.

مزایا و معایب نرده ی شاخ گوزنی نسبت به حفاظ های قدیمی

سفارش حفاظ شاخ گوزنی بیشتر از مدل های قدیمی تر و سنتی است به چند دلیل. اول این که نرده شاخ گوزنی نسبت به مدل های قدیمی زیبا تر است. مدل های قدیمی حفاظ روی دیوار، بیشتر شبیه میله های زندان بودند و هیچ تنوعی نداشتند اما حفاظ های شاخه گوزنی بسیار زیبا و متنوع هستند. در صورتی که در ارتفاع و تراکم مناسبی سفارش داده شوند جنبه دکوراتیو نیز خواهند داشت. نسبت به حفاظ های قدیمی از امنیت و استحکام بالا تری برخوردار است. در صورتی که با ارتفاع مناسب تولید شود هیچ سارقی جرات نمی کند حتی به ساختمان نزدیک شود. سارقان به سراغ ساختمان هایی می روند که حفاظ ندارند و یا دیواری انتخاب می کنند که نرده ی کوتاه تر و ساده تری داشته باشد تا آسیب کمتری به آن ها وارد شود.

نکات مهم در سفارش نرده شاخ گوزنی

به هنگام سفارش حفاظ شاخ گوزنی باید به چه نکاتی توجه کنید؟ فاصله ی پین های روی دیوار باید مناسب باشد تا مقاومت حفاظ بالاتر رود. تمام نقاط جوشکاری شده توسط نصاب باید لکه گیری شوند. نرده شاخ گوزنی می‌بایست به گونه ای نصب شود که شاخه های آن به سمت بیرون ساختمان باشد به طوری که لبه های دیوار را کامل بپوشاند. نصب حفاظ شاخ گوزنی تاثیر بسیار زیادی در امنیت ساختمان ایفا می کند. بسیار مهم است که قبل از نصب شاخ گوزنی نصاب مجرب ارتفاع و عرض دیوار را بررسی کنند. نوع سازه ی دیوار برای پین گذاری توسط کارشناس بررسی می‌شود. کلیه ی ایرادات امنیتی توسط نصاب شناسایی می شود و قبل از نصب حفاظ شاخ گوزنی این خلأ ها رفع می‌گردد.

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

در تولید حفاظ شاخ گوزنی آخرین مرحله رنگ‌آمیزی است که از مهمترین بخش‌های تولید این حفاظ محسوب می‌شود. هر کارگاه به روش مخصوی به خود نرده ی شاخ گوزنی را رنگ آمیزی می کند. نرده ی شاخ گوزنی به دلیل مسطح نبودن و شاخه های فرعی زیاد و حجیم بودن یکی از سخت‌ترین قطعات برای رنگ‌آمیزی محسوب می‌شود و به دلیل قرار گرفتن در فضای باز و تماس با برف و بوران و نور خورشید نیاز به رنگی مقاوم و یکپارچه دارد. در بسیاری از کارگاه‌ ها برای کمتر شدن هزینه‌ ی رنگ از روش‌های رنگ‌آمیزی با پیستوله و غرق کردن در رنگ ‌روغنی استفاده می‌شود که این روش‌ها و روش‌های مشابه هم از لحاظ علمی و عملی روش‌های غیر قابل قبول می‌باشد. در روش رنگ آمیزی با پیستوله رنگ به تمام سطوح به طور یکسان پاشیده نمی‌شود و حتی بسیاری از قسمت‌ها خالی از رنگ می‌ماند.

در نتیجه رنگ در اثر رطوبت و باران از بین رفته و حفاظ و نمای ساختمان از بین می‌رود. یکی از بهترین روش‌های رنگ‌آمیزی حفاظ که شرکت حفاظ ثامن از آن برای رنگ کردن حفاظ شاخ گوزنی استفاده میکند، رنگ ‌آمیزی به روش الکترواستاتیک می‌باشد زیرا در این روش رنگ پودری به کمک الکتریسیته به تمام نقاط و سطوح به طور یکپارچه اعمال می‌شود و بعد از پخته شدن، رنگی صاف، شفاف و یکپارچه به وجود می‌آید. از دیگر ویژگی‌های رنگ‌های الکترواستاتیک می‌توان به طول عمر بالای آن اشاره داشت. رنگ‌های با پایه حلال مقاومت کمتری نسبت به رنگ‌های پودری استاتیک دارند و در برابر شرایط محیطی به مرور زمان از بین می‌روند. رنگ های الکترواستاتیک مقاومت بالایی دارند. طیف رنگی بالایی دارند و مشتری با دست باز می تواند رنگ حفاظ را انتخاب کند. در رنگ های الکتروستاتیک همچنین سطوحی صاف و براق و یا طرح دار تولید کرد.

بهترین مدل حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین مدل های حفاظ روی دیوار است. در گذشته از انواع سیم های خاردار برای حفاظت از ساختمان ها و منازل استفاده می شد. اما استفاده از سیم خاردار ساختمان را بیشتر به یک دژ و یا  زندان تبدیل می کرد. اکثر افراد برای حفاظت دیوار و جلوگیری از ورود افراد از نصب این سیم ها به لحاظ شکل ظاهری آن خودداری می کردند. علاوه بر آن نیز بریدن و رد شدن از این سیم ها چندان دشوار به نظر نمی رسید و بیشتر ساختمان هایی که با این سیم ها محافظت می شدند مورد دستبرد قرار می گرفتند. البته طرح های دیگری نظیر آبشاری و نیزه ای نیز در تولید حفاظ های دیوار وجود دارد که هر کدام دارای معایبی است. از جمله این که حفاظ های نیزه ای و آبشاری مانع از بالا رفتن سارقان از روی دیوار نمی شوند.

حفاظ ایمن روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع مناسب روی دیوار معمولا باعث می شود تا نیازی به افزایش ارتفاع دیوار ها نباشد. بدین ترتیب هزینه ها تا حد زیادی کاهش می یابند. همچنین زمانی که دیوارهای یک خانه حفاظ مناسب داشته باشند، دیگر نیازی به صرف هزینه های بسیار زیاد برای دوربین های مدار بسته نیز نمی باشد. دوربین مدار بسته برای نمای داخلی ساختمان مناسب تر است. حفاظ روی دیوار خود به عنوان یک دزدگیر عمل می کند و باعث می شود که هرگز شخصی حتی فکر عبور از آنها را نیز نکند، زیرا معمولا بسیار بلند بوده و راه فراری نیز ندارند. و باعث ایجاد جراحات بسیاری بر سارقان می شود. از این رو معمولا بسیاری از افراد حفاظ روی دیوار با شکل های مختلف را برای منازل و یا باغ های خود انتخاب می نمایند.

سخن پایانی

حفاظ ثامن تولید کننده و نصاب انواع حفاظ های روی دیوار می باشد. برای خرید حفاظ شاخ گوزنی و اطلاع از قیمت آن و مشاوره در زمینه ی انتخاب بهترین حفاظ روی دیوار می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ شاخ گوزنی پر تراکم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ شاخ گوزنی پر تراکم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *