حفاظ مدل مارال

حفاظ ثامن تولید کننده ی انواع حفاظ روی دیوار، برای امنیت ساختمان مدل های متنوعی از حفاظ را ارائه داده است. با ما همراه باشید تا شما را با یکی از بهترین نوع حفاظ روی دیوار به نام نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ آشنا کنیم.
loading

توضیحات

معرفی حفاظ شاخ گوزنی طرح مارال

حفاظ ثامن تولید کننده ی انواع حفاظ روی دیوار، برای امنیت ساختمان مدل های متنوعی از حفاظ را ارائه داده است. با ما همراه باشید تا شما را با یکی از بهترین نوع حفاظ روی دیوار به نام نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ آشنا کنیم. حفاظ طرح مارال یکی از مدل های حفاظ شاخ گوزنی می باشد. حفاظ شاخ گوزنی ترکیبی از قطعات میلگرد های بسیار تیز و برنده است که با جوش به هم متصل شده اند. این مدل حفاظ به گونه ای طراحی شده است که دارای بالاترین سطح استحکام و ایمنی می باشد. عمر زیادی از مدل های حفاظ شاخ گوزنی نمی گذرد.  اما علاوه بر داشتن فاکتور امنیت بالا، فاکتور زیبایی نیز به آن اضافه شده که توانسته رضایت مشتریان را در همین مدت کم به خود جلب کند.

نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ بیشتر برای منازل و ادارات که دارای فضای باز مانند حیاط، بالکن یا حیاط خلوت هستند، استفاده می شود. علاوه بر داشتن زیبایی و استحکام، در طول و عرض مختلف تولید می شود که همین امر سبب شده تا این مدل حفاظ، به یکی از بهترین مدل های حفاظ تبدیل شود که مشتریان زیادی دارد. در واقع حفاظ شاخ گوزنی مدل مارال به دلیل داشتن میلگرد های تیز با تراکم زیاد به کسانی که بخواهند از آن عبور کنند آسیب جدی وارد می کند و مانع عبور غیر مجاز به ساختمان می شود و امنیت و آسایش را برای ساکنین ساختمان فراهم می آورد. شرایط نگهداری ان نیز بسیار ساده است و لازم نیست هر ساله هزینه زیادی برای تعمیر و نگهداری آن بپردازید.

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی مدل مارال

قیمت نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ نسبت به مدل های قدیمی تر حفاظ، با شکل و جنس عالی، بسیار مقرون به صرفه تر و ایمن تر از مدل های قدیمی و یا مشابه است. این مدل حفاظ که از قطعات فلزی در اشکال مختلف در خمکاری تولیده شده است، به دلیل وجود انبوه شاخک های نوک تیز و در هم پیچیده غیر قابل نفوذ است و از نظر زیبایی بصری نیز با هر نوع نمای ساختمان مطابقت دارد. بر روی انواع متریال اعم از سنگ، فلز، بتن قابل نصب می باشد. دارای استحکام بالا در مقابل انواع آب و هوا می باشد. هزینه تعمیر و نگهداری آن بسیار کم و مقرون به صرفه است. نصب آسان و ساده ای دارد و قابل تغییر اندازه و تراکم می باشد و در رنگ های مختلف طبق نظر و خواسته ی مشتری تولید می شود.

نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ به منظور ایجاد امنیت ساختمان و ورود ناخواسته حیوانات و سارقان و افراد مختلف در نظر گرفته شده است. این مدل حفاظ عموما برای روی دیوار استفاده می شود، اما برای طبقات پایین می توان برای پنجره و پارکینگ نیز استفاده کرد. در گذشته بیشتر از حفاظ های نیزه ای و سیم خار دار برای حفاظت ساختمان ها استفاده می شد که نه زیبایی داشتند و نه امنیت بالایی داشتند. اما نسل های جدید حفاظ روی دیوار مانند حفاظ طرح مارال هم از نظر زیبایی و هم امنیت مورد قبول افراد و بخصوص از نظر امنیتی مورد تایید پلیس می باشند.  نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ با طرحی در هم تنیده با شاخه های تیز حدود ۲۰۰ شاخه در هر متر، عملا عبور از آن را غیر ممکن می سازد و توسط افراد با تجربه و کار آزموده تولید و نصب می شود.

قیمت حفاظ طرح مارال

قیمت نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ به دلیل اینکه از میلگرد ساده ساخته شده است ارزان و مقرون به صرفه است و بی شک از بهترین حفاظ های روی دیوار می باشد که نقش بسیار مهمی در تامین امنیت ساختمان ها ایفا می کند. در سال های گذشته انواع حفاظ شاخ گوزنی طراحی و تولید شده است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرح مارال نسبت به انواع حفاظ های دیگر بسیار مناسب تر است. البته به هنگام قیمت گذاری تراکم شاخک ها و پهنای حفاظ بر هزینه ی پرداختی توسط مشتری تاثیر می گذارد و این مشتری است که تعیین می کند چه عرضی از دیوار را می خواهد حفاظ بزند و تراکم شاخک ها چه میزانی باشد. وزن حفاظ طرح مارال نیز بر قیمت آن موثر است. در نتیجه به هنگام استعلام قیمت، وزن محصول را در هر متر حفاظ نیز استعلام کنید.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی طرح مارال

نرده مدل مارال به دلیل داشتن شاخ های تیز، عبور از آن را برای سارقان دشوار می سازد اما به هنگام سفارش و خرید نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ باید دقت کافی در انتخاب آن داشته باشید. حفاظی سفارش دهید که نسبت به طول و عرض، تراکم مناسبی داشته باشد تا سارقان نتوانند به راحتی از آن عبور کنند. با توجه به استحکام و تراکمی که حفاظ طرح مارال دارد، قیمت آن نسبت به دیگر حفاظ ها مناسب تر و کمتر است. منظور از تراکم شاخه ها، نسبت تعداد ردیف های اصلی در طول حفاظ می باشد. روش تشخیص تراکم نرده ها شمردن میله های عمودی بر روی شاسی ها می باشد. در نتیجه به طور قطع می توان گفت ضخامت میلگرد مورد استفاده در حفاظ تعیین کننده ی استحکام و ایمنی آن نیست و یک شاخه به تنهایی نمی تواند مقاومت کافی داشته باشد و خم می شود.

فروش نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ با در نظر گرفتن تراکم و شکل هندسی مناسب در چیدن شاخه ها انجام می گیرد. به دلیل تراکم بالا بخصوص زمانی که عرض دیوار زیاد است، موانع زیادی باید از سر راه برداشته شود که عملا ورود به ساختمان را غیر ممکن می سازد. معمولا تراکم این نرده بین ۸ تا ۱۵ ردیف اصلی در هر شاخه است و هرچه تعداد ردیف های اصلی بیشتر باشد تراکم بالاتر است و در نتیجه قیمت بیشتر می شود.

کدام مدل حفاظ دارای امنیت بالاتری است؟

نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ ساخت حفاظ ثامن به دلیل داشتن شاخه های تیز عبور از آن را غیر ممکن می سازد و از بهترین مدل های حفاظ روی دیوار می باشد که امنیت بالایی برای ساختمان فراهم می کند. البته به هنگام انتخاب حفاظ روی دیوار، به ارتفاع و عرض دیوار توجه کنید و حفاظی انتخاب کنید که نسیت به طول و عرض دیوار، طول و عرض و تراکم مناسبی داشته باشد تا سارقان نتوانند به راحتی از آن عبور کنند. حفاظ شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع مختلفی تولید می شود، اما باید در انتخاب حفاظ با ارتفاع مناسب دقت کنید. عرض حفاظ نیز در انتخاب آن موثر است. بهترین عرض برای حفاظ روی دیوار، عرض ۵۰ سانتی متر می باشد که امکان عبور از دیوار را به حداقل می رساند. پس عرض حفاظ نیز به اندازه ارتفاع آن مهم است.

هرچه عرض نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ بیشتر باشد، قیمت و امنیت آن بالاتر می رود و بالطبع هرچه عرض آن کمتر باشد، قیمت و امنیت آن نیز پایین تر خواهد بود و در نتیجه قیمت و امنیت و عرض و ارتفاع با هم رابطه ی مستقیم دارند. شاخه های اصلی معمولا ارتفاع بالاتری دارند و در ردیف اصلی به صورت عرضی قرار می گیرند و باز هم تمام این ها طبق خواست و سفارش مشتری قابل تغییر است.

در تولید حفاظ مدل مارال از چه متریالی استفاده می شود؟

در تولید نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰، از میلگرد ساده شماره ۱۰ استاندارد استفاده می شود. سایز میلگرد برای تمام مدل های حفاظ شاخ گوزنی میلگرد شماره ۱۰ می باشد. در مرحله ی اول از تولید نرده مدل مارال، ابتدا میلگرد های ۱۰ میل را برش داده و بعد از برش و تیز کردن شاخه ها و فرم دهی توسط پرس های مخصوص تولید حفاظ شاخ گوزنی، میلگرد ها وارد مرحله جوشکاری می شوند. تا این مرحله برای تمامی مدل های حفاظ شاخ گوزنی یکسان است. در این مرحله تمامی شاخه های خم شده را برای تولید نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ وارد قالب های مخصوص تولید نرده ی دیوار چیده و جوشکاری می کنند. این مرحله مهم ترین مرحله ی تولید حفاظ روی دیوار است که حفاظ ثامن استراتژی مخصوص به خود را برای تولید دارا می باشد.

نصب نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ از مقرون به صرفه ترین و ارزان ترین روش های نگهداری از ساختمان و اشیا گران قیمت شماست. استخدام نگهبان و روش های قدیمی برای ایجاد امنیت ساختمان سالهاست منسوخ شده و این روزها انواع و اقسام سیستم های امنیتی و محافظتی مانند دوربین مداربسته، دزدگیر، درب ضد سرقت و سایر تجهیزات با توجه به شرایط و بودجه ی افراد در خدمت آن هاست. حفاظت از حریم شخصی همواره دغدغه ی افراد جامعه بوده است ولی متاسفانه اکثر افراد به امنیت داخل خانه اهمیت بیشتری می دهند و به امنیت خارج از دیوار های ساختمان اهمیتی نمی دهند. برای امنیت و آسایش افراد ابتدا باید امنیت دیوار ها را افزایش داد که بهترین روش، استفاده از نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ می باشد.

ارتفاع حفاظ روی دیوار بر چه اساسی باید تعیین شود؟

نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ برای اکثر خانه ها، ساختمان ها و ویلاها مناسب است اما اصولا برای انتخاب ارتفاع مناسب حفاظ روی دیوار، باید به این نکته توجه کنید که اگر فردی روی دیوار قرار بگیرد نتواند از روی حفاظ عبور کند. پهنا و تراکم حفاظ در این مورد نیز تاثیر گذار است. حفاظ هایی که بر روی درب و پنجره نصب می شوند از حفاظ های روی دیوار کوتاه تر در نظر گرفته می شوند. حفاظ نصب شده برای درب معمولا بین ۶۰ تا ۷۰ سانتی متر است. چون پهنای درب کم است و عملا نمی توان روی آن ایستاد و جای پا ندارد. اندازه مناسب برای حفاظ روی دیوار ۹۰ تا ۱۲۰ سانتی متر است.

انتخاب حفاظ با ارتفاع بلند تر در شرایط خاص و طبق نظر نصاب و تولید کننده انجام می شود. به هنگام تعیین ارتفاع حفاظ حتما از نصاب نظر خواهی کنید. نصاب به دلیل تجربه ی بالا معمولا نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ را پیشنهاد می دهد. او به دلیل داشتن دانش فنی و تکنیکی محل و دیوار را از نظر امنیتی و حفاظتی مورد بررسی قرار می دهد و مناسب ترین حفاظ را به شما پیشنهاد می دهد.

رنگ آمیزی حفاظ روی دیوار به چه صورت می باشد؟

در تولید نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ آخرین مرحله رنگ آمیزی می باشد که از مهم ترین مراحل تولید آن محسوب می شود. عوامل زیادی در کیفیت رنگ آمیزی حفاظ موثر است. اما مهم ترین عامل، سطح روی حفاظ است. سطوح روی حفاظ باید فاقد هرگونه زنگ زدگی و بر آمدگی و زائده های حاصل از جوشکاری باشد. از دیگر عوامل مهم در رنگ حفاظ، جنس رنگ می باشد. برای انتخاب رنگ، باید به شرایط محیطی و متریال سطح حفاظ توجه نمود. برای حفاظ روی دیوار به دلیل اینکه در شرایط محیطی بیرون مانند آفتاب زدگی و برف و باران قرار می گیرد باید رنگی انتخاب شود که در مقابل این شرایط مقاوم باشد. رنگ های مورد استفاده برای رنگ آمیزی حفاظ ها در حفاظ ثامن، بسیار با دوام و مقاوم در برابر تمامی شرایط محیطی می باشند.

نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ به دلیل شاخه ای بودن و هم سطح نبودن کار و حجیم بودن آن از سخت ترین قطعات برای رنگ آمیزی محسوب می شود و به دلیل قرار گرفتن در محیط باز و تماس با نور و رطوبت نیاز به رنگ یکپارچه و مقاوم دارد. رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک از جدید ترین روش های رنگ آمیزی می باشد که برای نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ استفاده می شود. این روش برای رنگ آمیزی قطعه های صنعتی و ساختمانی استفاده می شود. در روش رنگ آمیزی الکترواستاتیک، قطعه ی مورد نظر در داخل اتاق رنگ قرار می گیرد و با استفاده از دستگاه مخصوص، رنگ پودری به کمک الکتریسیته به سطح فلزی مورد نظر پاشیده شده و به صورت کامل جذب می شود و سپس در کوره با درجه ی ۲۰۰ سانتی گراد و به مدت ۱۵ دقیقه قرار گرفته و پخته می شود.

کلام آخر

حفاظ ثامن بهترین ارائه کننده ی انواع حفاظ روی دیوار و بهترین شرکت در زمینه ی تولید و نصب و فروش نرده مدل مارال ارتفاع ۹۰ می باشد که حجم قابل توجهی از نیاز هم وطنان عزیز را فراهم می نماید. این شرکت با تکیه بر افراد با تجربه و کار آزموده ی خود، حفاظ روی دیوار با بالاترین درجه ی کیفیت و تراکم را تولید می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه ی خرید و سفارش انواع حفاظ روی دیوار با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل مارال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل مارال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *