حفاظ نیزه ای

حفاظ نیزه ای نوعی حفاظ کلاسیک است که از قدیم برای حفاظت از خانه ها بر روی دیوار نصب می شد. این حفاظ به خوبی از ساختمان محافظت می کند و از ورود سارقان به داخل منازل جلوگیری می کند.
loading

توضیحات

معرفی حفاظ نیزه ای

حفاظ نیزه ای نوعی حفاظ کلاسیک است که از قدیم برای حفاظت از خانه ها بر روی دیوار نصب می شد. این حفاظ به خوبی از ساختمان محافظت می کند و از ورود سارقان به داخل منازل جلوگیری می کند. مزیتی که این مدل حفاظ دارد این است که ارتفاع دیوارهای کوتاه را افزایش می دهد و به همین خاطر امنیت ساختمان را افزایش می دهد. درست است که حفاظهای سرنیزه ای دیگر خیلی قدیمی شده اند و تنوع حفاظها به قدری بالارفته که این محصول کمتر استفاده می شود، اما هنوز هم بسیاری از افراد این مدل را برای حفاظت از دیوارهای ساختمان استفاده می کنند. طول هریک از شاخه های این حفاظ، حداقل دو متر است و طبق سفارش مشتری ارتفاع آن متفاوت است. مدلهای سنتی این حفاظ میله های نوک تیز و بلندی هستند که مانند یک حصار محکم بر روی ساختمان نصب می شوند.

حفاظ ثامن تولید کننده انواع حفاظ روی دیوار و درب آکاردئونی، برای جلب رضایت تمام مشتریان خود علاوه بر حفاظهای نیزه ای، مدلهای مدرن و جدید این محصول را تولید و عرضه می کند. مدل جدید این محصول به نام حفاظ سرنیزه ای می باشد. این حفاظها در دهه های اخیر تغییرات چشمگیری داشته اند.  از نوع پرسی است و به دلیل داشتن تیغه های نوک تیز از عبور حیوانات و سارقان جلوگیری می کند. انواع حفاظ سرنیزه ای تولید شده است که با قیمت مناسب می توانید آنها را سفارش دهید و امنیت ساختمان خود را تضمین کنید. ساده ترین و ارزانترین روش برای حفاظت از ساختمانهای اداری و منازل در برابر تهاجم سارقان نصب این نوع حفاظ است که جنس آن آهنی است. حفاظهای آهنی در مدلها و طرحهای مختلف تولید شده اند و با توجه به نیاز خود می توانید مدل دلخواه خود را سفارش دهید.

حفاظ سرنیزه ای مدرن

نمونه ای بهبود یافته و امروزی حفاظهای آبشاری قدیمی، حفاظ سرنیزه ای مدرن است که در طراحیهای مربوط به آن تمامی عیوب و همچنین مشکلات حفاظهای سرنیزه ای سنتی حل شده است. حفاظهای سرنیزه ای مدرن از جنس میلگرد هستند. یکی از خوبیهای نرده های تولید شده توسط حفاظ ثامن این است که مطابق با سلیقه مشتری در طرحها و رنگهای مختلف تولید می شوند، همچنین تراکم و ارتفاع آن ها نیز متفاوت خواهد بود. بین حفاظهای سرنیزه ای مدرن و همچنین حفاظهای آبشاری قدیمی و سنتی تفاوت های بسیاری وجود دارد هم کیفیت بالایی دارند و هم امنیت بالایی را برای ساختمان فراهم می کنند.

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای یکی از بهترین حفاظهای روی دیوار و مدل پیشرفته نرده های نیزه ای است. این محصول یکی از پراستفاده ترین مدلهای نرده های روی دیوار است که نه تنها برای ساختمانهای اداری و منازل استفاده می شود بلکه برای نرده کشی دیوارهای نظامی و صنعتی نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. حفاظهای سرنیزه ای همچنان مشتریان خود را دارد و بسیار پرفروش است. مدل سرخم این نوع حفاظ در سه مدل یکطرفه، دوطرفه و سه طرفه تولید می شود. باتوجه به بودجه و نیازی که دارید می توانید مدل مناسب خود را سفارش دهید. این محصول نسبت به انواع دیگر حفاظ بسیار ساده ای است و نسبت به مدلهای دیگر شناخته شده است. هرچه نرده ای که استفاده می کنید ارتفاع بالاتر و طرح پیچیده تری داشته باشد امنیت بالاتری را نیز فراهم می کند.

حفاظ سرنیزه ای سرکج و آبشاری

نرده های حفاظ روی دیوار به دو قسمت نرده های مدرن و نرده های کلاسیک تقسیم می شوند. حفاظ نیزه ای از نوع کلاسیک می باشد. البته حفاظهای کلاسیک همچنان هم کاربرد دارند و طرفداران خاص خود را دارند. این محصول یکی از قدیمیترین انواع حفاظ است که هنوز هم جایگاه خود را در میان حفاظهای روی دیوار حفظ کرده است. بلندی و ازتفاع و نوک تیز این محصول مانع از ورود حیوانات و سارقان به داخل ساختمان می شود. امروزه مدلهای مدرن این نوع حفاظ، حفاظهای سرنیزه ای سرکج و آبشاری می باشند. در واقع نوع پیشرفته نرده نیزه ای، این دو مدل هستند که از امنیت بالاتری برخورداند. این حفاظها از ترکیب مدل شاخ گوزنی و نیزه ای ساخته شده اند. طول هر شاخه حداقل دو متر و با سرنیزه های پرسی ساخته شده اند.

حفاظ سرنیزه ای به سه صورت یکطرفه، دوطرفه و سه طرفه تولید می شوند که مدل یکطرفه همان مدل سنتی قدیمی است. مدل دو طرفه و سه طرفه برای امنیت بیشتر منازل تولید می شود. به همین منظور یک سری حفاظ سرنیزه ای به صورت خم شده تولید می شود که به شکل آبشار به حفاظها متصل می شوند. کارایی این مدل به این صورت است که هم امنیت ساختمان بالاتر می رود و از ایستادن افراد به روی عرض دیوار ساختمان جلوگیری به عمل می آورد و هرگونه ورود حیوانات و سارقان را غیر ممکن می سازد. عرض لازم برای ساخت نرده سرنیزه ای، فاصله میله های افقی و عمودی، ارتفاع نیزه ها، اندازه و قطر آهن به کار رفته برای ساخت آن و مواردی از این قبیل از جمله استانداردهای اصلی ساخت و نصب نرده آهنی سرنیزه ای می باشند.

قیمت حفاظ سرنیزه ای

با توجه به شرایط اقتصادی امروزی، قیمت از مهمترین فاکتورهای خرید محسوب می شود. شما می توانید خرید حفاظ سرنیزه ای را با توجه به بودجه ای که دارید و همچنین انتظاری که از حفاظ روی دیوار دارید انجام دهید. این را بدانید که هرچه هزینه ای که برای خرید حفاظ در نظر گرفته اید بیشتر باشد کیفیت و تنوع محصولات نیز بالاتر است و می توانید محصولی باب میل خود خریداری کنید. البته همه اینها بستگی به انتظاراتی است که شما از حفاظ دارید. ممکن است یک نوع حفاظ قیمت بالایی نداشته باشد اما امنیت بسیار بالایی را فراهم کند. حتما قبل از خرید ابتدا از قیمت و شرایط ساختمان خود اطلاعات کسب کنید و سپس اقدام به خرید کنید. قیمت حفاظ سرنیزه ای در مدلهای مختلف تولید می شود و شما هرمدلی که بخواهید را می توانید سفارش دهید.

انواع حفاظ سرنیزه ای

همانطور که در مطالب بالا گفته شد حفاظ نیزه ای در سه مدل تولید می شود. انواع حفاظهای تولید شده در حفاظ ثامن دارای بالاترین ضریب امنیت و کیفیت می باشند. ما با همراه باشید تا با هر مدل به صورت کامل آشنا شوید تا بتوانید بهترین حفاظ روی دیوار مناسب ساختمان خود را خریداری کنید.

  • حفاظ سرنیزه ای یکطرفه(تک نیزه): در این مدل حفاظ، تنها یک نیزه به صورت عمودی و رو به بالا نصب می شود. برای استحکام این محصول نیزه ها با فاصله مساوی بر روی میله های افقی قرار گرفته است. ارتفاع آن بر حسب سفارش مشتری متغیر است. نرده های تک نیزه از پرکاربردترین و پرطرفدارترین نرده های روی دیوار می باشند. این محصول هم از نظر عرضی و هم ارتفاع امنیت بالایی برای ساختمان شما فراهم می کند. هیچ راهی برای عبور از آن وجود ندارد و از مزیتهای اصلی آن زیبایی و جذابیتی است که به ساختمان می بخشد.
  • حفاظ سرنیزه ای دوطرفه(دو نیزه): این مدل دارای دونیزه در هر شاخه است. نیزه های آن به سمت دو طرف خمیده شده است. این مدل عملا عبور از روی دیوار را چه از داخل و چه از بیرون غیر ممکن می سازد. این مدل نرده به دلیل اینکه از امنیت بالایی برخوردار است برای مناطق امنیتی و نظامی بسیار پرکاربرد است. نرده سرنیزه ای دوطرفه هم زیبایی خاص خود را دارد و تمام اینها بستگی به کیفیت کار و تجربه بالای سازنده آن دارد.
  • حفاظ سرنیزه ای سه طرفه( سه نیزه): این محصول ترکیبی از دو مدل قبلی است. در این مدل یک نیزه به سمت بالا و عمودی می باشد دو نیزه سرکج به سمت طرفین نصب شده است. کاربرد این مدل از دو مدل قبلی کمتر است اما بالاترین ضریب امنیت را در میان مدلهای مختلف نرده سرنیزه ای دارد. هیچ راه عبوری از روی دیوار در مقابل این مدل وجود ندارد و افراد نمی توانند روی عرض دیوار بایستند. یکی از امنترین و بهترین حفاظهای روی دیوار می باشد. با توجه به ارتفاعی که مناسب دیوار ساختمان شماست می توانید ارتفاع آن را کم و زیاد کنید و اقدام به سفارش محصول موردنظر نمایید.

تمامی مزیتهای اعلام شده همه و همه باعث شده است تا حفاظ نیزه ای به عنوان یکی از بهترین و ایمنترین حفاظهای روی دیوار شناخته شود.

مزیت حفاظهای سرنیزه ای

در صورتی که قصد سفارش حفاظ سرنیزه ای را دارید باید از قبل راجع به مزیت این مدل اطلاعاتی کسب کنید تا بتوانید بهترین مدل که مناسب منزل شماست را خریداری کنید. مهمترین مزیتهای این حفاظها:

  • از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و ارزان می باشند: اولین مزیتی که این مدل حفاظ دارد این است که نسبت به مدلهای دیگر قیمت مناسبی دارد. این محصول یکی از ارزانترین انوع حفاظ روی دیوار است. اگر به دنبال قیمت مناسب، امنیت مطلوب و زیبایی ساختمان می باشید می توانید مدل تک نیزه ای را سفارش دهید.
  • امنیت بالایی را فراهم می کند: هر میزان امنیتی که از حفاظ سرنیزه ای انتظار دارید می توانید از این حفاظها طلب کنید. مدلهای این حفاظ به گونه ای ساخته می شوند که هرگونه عبور از آن عملا غیر ممکن است. به خصوص اگر حفاظ را با ارتفاع بلند سفارش دهید امنیت بالایی برای ساختمان فراهم می شود.
  • به چهره ساختمان زیبایی می بخشد: حفاظ روی دیوار را نمی توانید از کسی مخفی کنید و اولین چیزی که از بیرون در ساختمان به چشم می خورد نرده های روی دیوار است. پس باید مدلی انتخاب کنید که علاوه بر امنیت بالا چشم نواز باشد و زیبایی ساختمان را دوچندان کند. نباید از نرده ای استفاده کنید که فقط یک تکه آهن بدون هیچ رنگ و جذابیتی است. هر رنگی که دلخواه شماست می توانید به هنگام سفارش درخواست کنید.
  • مدلی قدیمی و در عین حال پرطرفدار می باشد: یکی از قدیمیترین مدلهای حفاظ روی دیوار، حفاظ سرنیزه ای می باشد. اگر به ساختمانهای قدیمی توجه کرده باشید احتمالا هنوز هم نرده های نیزه ای را بروی دیوار آنها خواهید دید. این نرده ها با اصالت و قوی از گذشته محافظ محکمی برای ساختمانها بودند و همچنان نیز سر جای خود باقی مانده اند.
  • نصب آن ساده و آسان است: برخلاف مدلهای دیگر نرده روی دیوار، این مدل نصب ساده و آسانی دارد. به هنگام نصب، هیچ مزاحمتی برای همسایه ها ایجاد نمی کند. نصاب براحتی همه جزییات نصب را اجرا می کند و نیازی نیست بابت نصب آن نگران باشید. نصب آن به بهترین صورت انجام می پذیرد.
  • قیمت حفاظ نیزه ای: قیمت این نوع حفاظ یکی از مزیتهای بسیار خوب آن محسوب می شود. برخلاف بسیاری از نرده های آهنی که نیاز به مقدار زیادی آهن و میلگرد دارند این مدل تقریبا تعداد مشخصی آهن نیاز دارد که از نظر قیمت قابل کنترل است. ترفندهای زیادی وجود دارند که بدون اینکه امنیت نرده را کاهش دهند و باعث افت کیفیت شوند باعث کاهش قیمت آن می شوند. برای مثال فاصله نسبی بین هر میله از اصلی ترین قسمتهای ساخت آن است. زیاده روی در استفاده از میله های آهنی و عدم رعایت فاصله نسبی هر دو باعث اسیب بزرگی از نظر امنیت و قیمت می شوند. خوشبختانه حفاظ ثامن با داشتن کادری مجرب و حرفه ای این امکان را برای شما فراهم می کند که هم محصول مقاومی خریداری کنید و هم قیمت مناسب آن را تضمین می کند.

تولیدکننده بهترین نوع حفاظ نیزه ای

خرید حفاظ نیزه ای باید از سازنده ای معتبر انجام شود. تولیدکنندگان بسیاری در این زمینه فعالیت دارند که مدلهای مختلف حفاظ را با روشهای مختلفی تولید می کنند. حفاظ ثامن با کادری مجرب و حرفه ای سالهاست در زمینه تولید انواع حفاظ روی دیوار فعالیت می کند. از این رو می توانید این اطمینان را داشته باشید که تمامی محصولات تولید شده از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند. فقط کافیست با توجه به بودجه و نیازی که از حفاظ روی دیوار دارید نوع آن را مشخص کرده و سپس محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید. برای انتخاب بهترین حفاظ نیزه ای مناسب ساختمان خود می توانید تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره اقدام به خرید کنید. در مورد جنس و رنگ و همچنین مدل و هر سوالی که در زمینه حفاظهای روی دیوار دارید می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ نیزه ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ نیزه ای”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *