حفاظ پنجره فرفورژه

نرده پنجره یکی از ضروریات هر ساختمان است. شما چه در طبقات پایینی یک ساختمان باشید چه در یکی از واحدهای یک برج مسکونی سکونت داشته باشید نیاز به نصب نرده پنجره دارید.

 • قوطی ساده
 • قوطی کنگره
 • فرفورژه کوره ای
 • فرفورژه برگی
 • فرفورژه چدنی ، ریختگری
 • فرفورژه کوره ای دست ساز
 • در ابعاد مختلف
 • انتخاب رنگ دلخواه
 • پتینه کاری
 • 1 سال ضمانت کیفیت
 • با مناسب ترین قیمت بازار
 • نصب با کادری مجرب
 • جوش CO2

توضیحات

حفاظ ثامن تولید کننده انواع حفاظ ساختمانی آهنی با کیفیت بالا می باشد. یکی از محصولات پر فروش این مجموعه حفاظ پنجره فرفورژه می باشد. نرده پنجره یکی از ضروریات هر ساختمان است. شما چه در طبقات پایینی یک ساختمان باشید چه در یکی از واحدهای یک برج مسکونی سکونت داشته باشید نیاز به نصب نرده پنجره دارید. به دلیل اینکه پنجره ها بیش از هر قسمت دیگر خانه در دسترس هستند و یکی از ساده ترین راه ها برای ورود به خانه محسوب می شوند و امکان سرقت از آن ها بسیار زیاد است. نداشتن حفاظ برای پنجره برای هر ساختمان یک فاجعه به حساب می آید. به خصوص زمانی که شما بیشتر زمان خود را در خارج از منزل به سر می برید. حفاظ پنجره فرفورژه مدل های متنوعی دارد. ممکن است شما برای خرید این محصول دچار سردرگمی شوید.

در این مطلب شما با انواع حفاظ پنجره فرفورژه مزایا و معایب و قیمت آن ها آشنا خواهید شد تا بتوانید بهترین نوع آن را برای ساختمان خود انتخاب کنید.

ویژگی های یک حفاظ پنجره فرفورژه ایمن

برای ساخت حفاظ پنجره فرفورژه باید معیارهایی برای ساخت در نظر گرفت. حفاظ ثامن با رعایت تمامی معیارها و فاکتورها بهترین نوع حفاظ های پنجره را تولید نموده است. یکی از این فاکتورها ظرافت و زیبایی کار است. سازنده باید به ظاهر کار اهمیت بدهد و روی کار هیچگونه رد جوش وجود نداشته باشد. همچنین با به کار گیری افراد مجرب بتواند طرح مورد نظر مشتری را تولید نماید. باید فاصله میان نرده ها مناسب باشد تا امنیت کافی فراهم شود. برای ساخت حفاظ های ساختمانی باید از آهن نو استفاده شود و به هیچ عنوان نباید از آهن های ضایعات و دست دوم استفاده شود. به دلیل اینکه بسیار ضعیف هستند و به راحتی در برابر ضربه و برش با قیچی آهن بر می شکنند و امنیت بالایی ندارند.

جوشکاری میله ها و طرح های حفاظ پنجره فرفورژه باید با دقت انجام شده باشد و همچنین فاصله بین آن ها باید طبق اصول رعایت شده باشد. برای افزایش امنیت حفاظ از طرح های مختلفی روی نرده باید استفاده شده باشد تا به طور کامل فضای بیرونی آن پر شود و هیچگونه راه عبوری وجود نداشته باشد و قابل برش نباشد.

انواع حفاظ پنجره

اولین نکته ای که باید برای انتخاب حفاظ پنجره فرفورژه مد نظر داشته باشید این است که مدل های مختلف آن را بشناسید. با ویژگی های هر حفاظ و مزایا و معایب هریک آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. شما می توانید با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، سلیقه و همچنین با توجه به نمای ساختمان خود طرحی انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد. توجه داشته باشید که سلیقه و نظر شما برای انتخاب کافی نیست و ممکن است حفاظی انتخاب کنید که برای ساختمان شما مناسب نباشد.

حفاظ مدرن

همانگونه که از نام حفاظ پنجره فرفورژه مدرن مشخص است، جدیدترین نسل این نوع حفاظ است که در آن معایب طرح های قبلی برطرف شده است. حفاظ های مدرن نه تنها امنیت بسیار بالایی دارد بلکه جزو زیباترین مدل های این نوع نرده می باشد. این نوع حفاظ انتخاب ایده آلی برای اکثر ساختمان هاست و با انتخاب آن نه تنها زیبایی را به ساختمان خود هدیه می دهید، بلکه با خیال راحت نیز می توانید خانه را تا مدت ها خالی گذاشته و به  مسافرت بروید. این محصول برای ساختمان هایی مناسب است که نمای جذابی دارند و استفاده از آن زیبایی نمای ساختمان را دو چندان می کند. نرده های معمولی زیبایی آنچنانی ندارند و معمولا سلیقه هرکسی نیست. به دلیل اینکه هیچ جذابیتی ندارند و بیشتر شبیه میله های زندان به نظر می رسند. اما حفاظ های مدرن طرح های جدید و جذابی دارند.

شما با هر سلیقه ای که دارید، می توانید حفاظ پنجره فرفورژه مدرن را طبق نظر خود سفارش دهید. حفاظ ثامن دست مشتری را برای انتخاب طرح نرده پنجره باز گذاشته است. هر طرحی که مد نظر شماست به تولید کننده بدهید. ویژگی این حفاظ این است که می توانید برای ساختمان خود حفاظ منحصر به فردی داشته باشید که فقط مخصوص شخص شما ساخته شده است و خرید این مدل به کسانی پیشنهاد می شود که از تکرار بیزارند و دوست دارند همیشه متفاوت تر از دیگران باشند. حفاظ مدرن ترکیبی از نرده و طرح های مختلف است. برای ساخت آن نرده ها را به صورت عمودی و افقی با طرح های مختلف ترکیب می کنند تا طرح جدیدی ایجاد شود.

حفاظ پنجره فرفورژه فرفورژه

حفاظ پنجره فرفورژه فرفورژه و مدرن شباهت بسیاری به هم دارند و جز در موارد بسیار کوچک هیچ گونه تفاوتی با هم ندارند. به طوری که معمولا در اکثر مواقع فقط تولید کننده گان هستند که تفاوت میان آن ها را تشخیص می دهند. ساخت حفاظ مدل فرفورژه کار هرکسی نیست و تنها افراد با تجربه و کارآزموده می توانند طرح آن ها را روی حفاظ پیاده کنند. نرده های فرفورژه در طرح ها و مدل های مختلف طراحی و تولید می شود و دست شما برای انتخاب باز است. این مدل حفاظ به دلیل ظرافت و پیچیدگی هایی که دارد اجرت ساخت بالایی دارد و برای ساختن آن هم مدت زمان بیشتری نیاز است.

حفاظ پنجره فرفورژه ثابت

حفاظ پنجره فرفورژه ثابت طرحی ساده دارد و در جلوی پنجره جوش می خورد که در واقع می توان گفت از قدیمی ترین انواع حفاظ می باشد. این حفاظ با اینکه طرح ساده ای دارد؛ اما از نظر امنیتی بسیار با کیفیت است و درجه امنیت بسیار بالایی دارد. یکی از بهترین ویژگی های این مدل، قیمت مناسب آن است. خرید این محصول به کسانی توصیه می شود که نه تنها امنیت ساختمان برای آن ها مهم است بلکه قیمت نیز از درجه اهمیت بالایی برایشان برخوردار است و می خواهند یک حفاظ قیمت مناسب خریداری کنند. نصب ساده این حفاظ نیز یکی دیگر از ویژگی های خوب آن است. آسیبی به دیوار وارد نمی شود و به راحتی و در کمترین زمان نصب می شود. البته نصب این نوع حفاظ باید توسط نصاب ماهر انجام شود. به دلیل اینکه باید نکات امنیتی به خوبی به هنگام نصب آن رعایت شود.

حفاظ پنجره فرفورژه آکاردئونی یا متحرک

حفاظ پنجره فرفورژه تاشو یا متحرک نوعی دیگر از انواع نرده های حفاظ است. این نوع حفاظ هم جلوی درب ورودی ساختمان نصب می شود و هم این نوع حفاظ را از داخل ساختمان برای پنجره ها نصب می کنند. این حفاظ برای آپارتمان هایی مناسب است که در مجتمع های مسکونی واقع شده اند و قوانین مجموعه اجازه نصب حفاظ پنجره فرفورژه از بیرون ساختمان را نمی دهد. این نوع حفاظ نیز امنیت بسیار بالایی دارد و فقط باید توجه داشته باشید که پیش از خروج از منزل حتما آن را از داخل ببنید. در صورتی که این کار را فراموش کنید هیچ تضمینی وجود ندارد که امنیت ساختمان حفظ شود. به دلیل اینکه سارقان ممکن است از فرصت استفاده کرده و وارد ساختمان شوند.

ویژگی بسیار خوبی که حفاظ پنجره فرفورژه تاشو دارد این است که جمع می شود و فضای بسیار کمی در حدود پانزده سانتیمتر اشغال می کند. این حفاظ بهترین گزینه برای پنجره های کوچک است که نیاز به فضای بیشتری برای آن دارید. در صورتی که استاندارد های لازم برای ساخت و نصب این محصول رعایت شود یکی از بهترین حفاظ های پنجره خواهد بود.

قیمت حفاظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه بیشتر وابسته به میزان آهنی است که برای ساخت آن استفاده شده است. هرچه برای تولید آن آهن بیشتری مصرف شده باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. البته عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت نرده پنجره موثر است. به عنوان مثال حفاظ های فرفورژه و مدرن به دلیل اینکه ظرافت بیشتری برای ساخت دارند و طرح های پیچیده تری دارند قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. در صورتی که هزینه برای شما مهم نیست و به زیبایی و جذابیت کار بیشتر اهمیت می دهید خرید این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم. اما اگر قیمت برای شما بالاترین درجه اهمیت را دارد می توانید مدل ثابت را سفارش دهید. هم امنیت بالایی دارد و همچنین نسبت به مدل های دیگر قیمت مناسب تر است.

عوامل دیگری که در تعیین قیمت حفاظ پنجره فرفورژه موثرند می توان به ابعاد حفاظ و تراکم طرح ها و میله ها اشاره کرد. هرچه پنجره بزرگتری داشته باشید بالطبع آهن بیشتری نیز برای ساخت آن مصرف می شود و قیمت بالاتری خواهد داشت. تراکم حفاظ فاصله میان نرده ها و طرح ها می باشد. هرچه تراکم میله ها بشتر باشد قیمت بالاتر می رود. اما در مقابل امنیت بالایی برای ساختمان شما فراهم می کند.

خرید حفاظ پنجره

حفاظ ثامن یکی از برترین تولیدکنندگان حفاظ های ساختمانی می باشد که سالیان سال است که در زمینه فعالیت دارد. این مجموعه برای ساخت محصولات خود از افراد مجرب و کارآزموده و دستگاه های پیشرفته بهره می برد و تمامی محصولات دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشند. حفاظ ها با توجه به قیمت، ساخت و طرح انواع مختلفی دارند و نهایتا این شما هستید که باید محصول مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید. پیش از انتخاب بهتر است با نصاب و تولید کننده مشورت کنید تا بتوانید بهترین مدل را انتخاب کنید.

برای خرید حفاظ پنجره فرفورژه و اطلاع از قیمت ها و طرح ها و مشاوره در زمینه خرید انواع حفاظ ساختمانی می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ پنجره فرفورژه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ پنجره فرفورژه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *