درب آکاردئونی

درب آکاردئونی حفاظی است که جلوی درب منازل نصب می شود. حفاظ ثامن انواع حفاظ و دربهای آکاردئونی ضد سرقت را خدمت تمامی هموطنان با کیفیت بالا ارائه می دهد.
loading

توضیحات

معرفی درب آکاردئونی

درب آکاردئونی حفاظی است که جلوی درب منازل نصب می شود. حفاظ ثامن انواع حفاظ و دربهای آکاردئونی ضد سرقت را خدمت تمامی هموطنان با کیفیت بالا ارائه می دهد. دربهای آکاردئونی نوعی درب کشویی می باشند که از قدمت طولانی در حفاظت از منازل دارند. این دربها با الهام گرفتن از ساز اکاردوئون ساحته شده اند که مصارف بسیاری در ساختمانهای اداری و تجاری دارا می باشند. البته به این معنا نیست که فقط برای این ساختمانها کاربرد دارند. بلکه برای حفاظ از آپارتمان خود و یا حتی اگر مغازه کوچکی دارید برای حفاظت از آن می توانید این دربها را سفارش دهید. هدف از ساخت این حفاظها در واقع علاوه بر محافظت ساختمان جلوگیری از اشغال فضاست.استفاده از این محصول بسیار آسان است و با یک فشار کوچک دست نیز می توانید آن را باز و بسته کنید و علت این امر ساختار شبکه ای آن است.

اگر درب کوچکی دارید و یا راه پله ساختمان شما کوچک است، خرید درب آکاردئونی را به شما پیشنهاد می کنیم. دربهای آکاردئونی با نام درب کشویی یا درب کرکره ای نیز معرفی می شوند. ویژگی تاشو بودن این دربها در واقع نقطه قوت آن محسوب می شود. به دلیل اینکه فضای کمی اشغال می کند. این ویژگی را می توانید به هنگام باز شدن آن مشاهده کنید. وقتی درب کشویی باز می شود خواهید دید که چندین برابر از حالتی که بسته بود فضا را اشغال می کند. بهترین دربهای آکاردئونی تولید شده از نظر امنیت و هزینه حفاظ از نوع دوجداره پرچ مخفی می باشد. این مدل حفاظ به عنوان یک درب ضد سرقت استفاده می شود. همچنین این محصول به دلیل عدم اشغال فضای زیاد برای در پاساژها نیز استفاده می شود.

قیمت حفاظ کشویی

با نصب درب آکاردئونی ضد دیلم بر روی تمام دربهای ساده و ضد سرقت از خانه و ساختمان خود محافظت کنید. امروزه از دربهای آکاردئونی به عنوان حفاظ درب ضد سرقت نام می برند. این محصول امنیت آپارتمان، ادارات و واحدهای تجاری را به خوبی تامین می کند و می توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید. دربهای آکاردئونی یا درب کشویی ورودی آپارتمان و خانه، حفاظی متحرک است که پشت دربهای ضد سرقت و دربهای منازل نصب می شود و یکی از بهترین محصولات امنیتی و حفاظتی می باشد. این نوع حفاظ مانند یک گارد آهنی عمل میکند که مانع از ورود افراد غیر مجاز و سارقان به داخل منزل و واحد تجاری شما می شود. آمار بالای سرقت در شهرهای بزرگ نشان می دهد که هزینه خرید حفاظ درب چقدر کمتر از هزینه ای است که یک سرقت روی دست شما می گذارد.

قیمت درب آکاردئونی به حدی مناسب است که شما می توانید از آن یه عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت استفاده کنید. در واقع این حفاظ را یک بار برای همیشه نصب می کنید و با خیال راحت می توانید مدت طولانی آپارتمان و واحد خود را خالی بگذارید و به مسافرت چند روزه بروید و این اطمینان را به شما می دهیم که دربهای کشویی ساخت حفاظ ثامن با بالاترین درجه امنیت و کیفیت ساخته شده اند. قیمت دربهای آکاردئونی بر اساس مساحت درب حساب می شود. برای محاسبه قیمت این مدل حفاظ طول و عرض درب را در هم ضرب کنید و حاصل را در قیمت هر متر مربع آن ضرب کنید. خیالتان راحت باشد هزینه ای که برای درب کشویی پرداخت می کنید در مقابل روشهای دیگر حفاظت از آپارتمان بسیار کم و ناچیز است. دربهای کشویی ساده ترین و درعین حال مستحکم ترین نوع حفاظ درب می باشند.

عوامل موئر در قیمت دربهای آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی تنها وابسته به ابعاد آن و تحت تاثیر میزان آهن مورد استفاده برای ساخت آن می باشد. وزن این آهن نیز در استفاده از اندازه های مختلف نبشی ها و ابعاد می تواند تغییر کند. برای اینکه بدانید قرار است چقدر برای حفاظ درب هزینه کنید باید به ابعاد درب آپارتمان دقت کنید. هرچه دربی که می خواهید برای آن حفاظ سفارش دهید کوچکتر باشد طول و عرض آن کمتر باشد وزن آن کمتر و بالطبع قیمت کمتری نیز خواهد داشت. علاوه بر ابعاد درب، عامل دیگری که در قیمت آن موثر است طرح درب کشویی می باشد. هرچه درب ساده تر باشد و بر روی آن گل های سنگین استفاده نشده باشد وزن کمتری خواهد داشت و ارزانتر خواهد بود. اگر به زیبایی درب کشویی و محیط خود اهمیت می دهید و قیمت برای شما در اولویت نیست درب کشویی طرحدار را برای خرید انتخاب کنید.

از عوامل دیگری که در قیمت درب آکاردئونی موثر است تراکم تیغه های عمودی است. هرچه فاصله تیغها کمتر باشد تراکم آن بالاتر است و قیمت بالاتری دارد. البته تراکم بالای تیغه ها امنیت بالایی را نیز فراهم می کند. دربهای آکاردئونی را علاوه بر حفاظت از دربهای ورودی ساختمان برای بالکن یا پنجره نیز استفاده کنید. این نرده های به هم پیوسته اغلب فلزی بوده و به دلیل سنگین بودن وزن مدل های فلزی ویژگی مقاومت و ضدسرقت بودن آن بالاتر است. معمولا به شکل مشبک ساخته می شوند که به شکل لوزی به هم متصل شده اند. این حفاظ بدون اشغال فضای زیادی قابلیت باز و بسته شدن را دارد و می توان در فضاهایی که مشکل کمبود جا دارند از این نوع نرده استفاده کرد.

بهترین دربهای آکاردئونی

حفاظ ثامن انواع درب آکاردئونی را با توجه به نیاز مشتریان عزیز تولید نموده است. متداولترین نوع این دربها، درب سه گل یا سه لوزی می باشد که یکی از بهترین نوع حفاظهای جلوی درب محسوب می شود که حدود ۹۰ درصد ایمنی را برای ساختمان فراهم می کند. مدل دیگر این حفاظ ها چهارگل می باشند. حفاظ تمام گل یا پنج گل بهترین نوع حفاظ آکاردئونی است که درصد بالایی از امنیت و چیزی حدود ۹۹ درصد امنیت را برای ساختمان فراهم می آورد و بهترین نوع حفاظ درب می باشد. برای این مدل ۴ تسمه اضافه نیز پشت درب تعبیه شده است. هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و اما تسمه های عمودی این نوع درب چهار لایه یا سه ردیف که یک لایه بصورت مخفی پرچ شده است.

درب آکاردئونی در مدلهای مختلف تولید می شود. اگر امنیت ساختمان برای شما بسیار مهم است خرید دربهای پرچ مخفی را به شما پیشنهاد می کنیم. درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی با ۴ لایه تسمه پشت هم قرار گرفته است . جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه چهارچوب درب تعبیه شده است نیز استفاده نمود. این مدل دارای امنیت بالایی است و تنها راه باز کردن آن با استفاده از سنگ فرز می باشد و در واقع هیچ سارقی این ریسک را قبول نمی کند که بخواهد برای دزدی از آن استفاده کند. از نظر طرح نیز حفاظهای کشویی به دربهای آکاردئونی پیچی و مدل ایتالیایی تقسیم بندی می شوند.

انواع درب کشویی

درب آکاردئونی انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  • درب ایتالیایی: طرح ایتالیایی از لحاظ ایمنی با مدل چهارگل برابری می کند اما از لحاظ زیبایی و کیفیت یکی از بهترین تولیدات حفاظ ثامن می باشد. معمولا دربهای آکاردئونی از سه ردیف لوزی با تسمه های ۵۰ سانتیمتری تولید می شوند که کیفیت مطلوبی دارند اما دربهای ایتالیایی به صورت دو گل با طول تسمه یک متری ساخته شده اند. مزیت این مدل طراحی این گونه است که درب خیلی روانتر باز و بسته می شود و به این دلیل است که تعداد پرچها در این مدل کمتر از مدل سه گل است.
  • درب کشویی سه گل دو خم: یکی از متداولترین نوع دربهای کشویی می باشند که امنیت قابل قبولی را برای منازل و واحدهای تجاری فراهم می کنند
  • درب کشویی سه گل چهار خم: طرح توسعه یافته سه گل می باشد با این تفاوت که در نقاط خم تسمه های عموی آنها بهم جوش می خورد و باعث افزایش استحکام و ایمنی محصول می شود. همچنین زیبایی منحصر به فردی به این محصول می بخشد.
  • درب آکاردئونی پیچی: از نظر استحکام در قسمت وسط آن کار شده است و مدل بسیار زیبا و منحصر به فردی است. این مدل حفاظ در عین ظرافت و زیبایی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است.
  • درب کشویی چهار گل: یکی از مقاومترین حفاظ های آکاردئونی می باشد. با خرید این مدل حفاظ می توانید به طور کامل امنیت خود و خانه خود را فراهم کنید.
  • درب کشویی ۳ گل لوزی با پرچ مخفی: دارای چهار لایه تسمه عمودی فولادی می باشد که امنیت محصول را به صورت قابل توجهی بالا برده است. پرچهای اصلی این محصول به هیچ عنوان با دیلم و دریل قابل نفوذ نمی باشند.این محصول از دوبل نقش دار درجه یک موجود در بازار تهیه شده و ضخامت ورق آن دو میلیمتر است.
  • درب آکاردئونی ۵ گل یا تمام گل با پرچ مخفی و چهار تسمه عمودی: بهترین و ایمن ترین درب کشویی تولید شده می باشد. این درب به صورت پنج ردیف لوزی طراحی شده است. هیچ گونه فضای خالی بین تسمه ها وجود ندارد و امنیت آن بسیار بالاست. تسمه های عمودی این محصول چهار لایه یا سه لایه با یک تسمه که به صورت مخفی پرچ شده، تولید شده است.
  • درب کشویی ۳ گل سلطنتی دوجداره: یکی از بهترین و زیباترین محصولات حفاظ درب می باشد که علاوه بر زیبایی خیره کننده، استحکام بسیار بالایی دارد.
  • درب کشویی سلطنتی تمام لوزی: از لحاظ امنیت با طرح ۵ گل و سلطنتی دوجداره برابری می کند. این مدل ضد سرقت بوده و طرحهای روی آن کنده کاری شده است.

میزان امنیت دربهای آکاردئونی

کسانی که فکر می کنند دربهای ضدسرقت امنیت بالایی دارند این مطلب را بدانند که این دربها در عرض یک دقیقه باز می شوند. اما در صورتی که درب آکاردئونی با ضریب امنیت بالا جلوی درب آپارتمان نصب کنید دیگر هیچ سارقی حتی به فکر دزدی از منزل شما نمی افتد چه برسد به اینکه اقدام به باز کردن درب کند. به دلیل اینکه باز کردن درب بسیار وقتگیر است و سارق وقت فرار ندارد. البته اینها برای زمانی است که از دربهای آکاردئونی ضد دیلم و با امنیت بالا خریداری کرده باشید. در غیر این صورت سارقان با استفاده از دیلم اقدام به شکستن لولای درب می کنند و به راحتی وارد منزل می شوند.

درب آکاردئونی به این صورت تولید می شوند که معمولا دارای یک سری استانداردهایی است که که بر اساس آنها، امنیت این دربها مشخص می شود. برای این نوع درب، می توانید چند قفل مخفی و آویز نیز استفاده کنید. زمانی که این حفاظ آهنی با جوش به درب منزل شما متصل می شوند، امنیت خانه را تا حد بسیاری برآورده خواهند کرد و به همین دلیل هم گفته می شود که این نوع حفاظ دربها کاملا ضدسرقت هستند. دربهای کشویی تنها برای ورودی های اصلی ساخته نمی شود. درب آکاردئون را می توان در دیگر قسمت های ساختمان نظیر پنجره ها و بالکنهای طبقات اول نیز نصب کرد. حفاظ آکاردئونی آپارتمان ضد سرقت و ایمن است و موجب بالا بردن ضریب امنیت در ساختمانهای مسکونی می شود .

تولیدکننده دربهای آکاردئونی

حفاظ ثامن تولیدکننده برتر انواع حفاظ آکاردئونی می باشد. تولیدات این شرکت از متریال عالی ساخته شده است و با خیال راحت می توانید برای حفاظ از واحد خود این محصول را سفارش دهید. مشتریان عزیز می توانید مدلهای تک جداره و دوجداره طبق نیاز خود سفارش دهید. درب آکاردئونی تولید شده در حفاظ ثامن دارای تنوع طرح و رنگ می باشد و طبق سلیقه خود می توانید هر مدلی که باب میل شماست را سفارش دهید. تمامی محصولات این شرکت دارای خدمات پس از فروش می باشند. دربهای آکاردئونی در انواع مدل های مختلفی تولید شده است که با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل درب آپارتمان می توان موجب تضمین امنیت گردد.

سفارش درب آکاردئونی را برای جلوی درب مغازه، کلینیک های پزشکی،  پاساژها و واحدهای تجاری و آپارتمانی پیشنها می کنیم. درب های تولید شده ایمنی بالایی دارند و توسط کادری مجرب و حرفه ای ساخته شده اند. دربها و هچنین پرچهای محصولات بسیار محکم و بادوام می باشند. به هنگام باز و بسته شدن، صداهای ناهنجار تولید نمی کنند و با خیال راحت می توانید این دربها را سفارش دهید. در مقابل استحکام بالا قیمت مناسبی دارند. پس از سفارش درب سریعا اقدام به ساخت محصول می شود و در کوتاهترین زمان ممکن به دست شما می رسد. جهت مشاوره خرید دربهای آکاردئونی تماس حاصل فرمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “درب آکاردئونی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “درب آکاردئونی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *