درب های فرفورژه

فرفورژه قطعاتی هستند که از میلگرد و یا آهن چهارسو برای ساخت آن استفاده می شود. این محصول را با استفاده از دستگاه خم می کنند و و با قرار دادن در کوره و با استفاده از حرارت چهارصد درجه شکل می دهند.

 • قوطی کنگره ساده
 • قوطی کنگره
 • فرفورژه برگی
 • فرفورژه چدنی ریختگری
 • فرفورژه کوره کاری دست ساز
 • درابعاد مختلف
 • قابلیت انتخاب انواع رنگ
 • پتینه کاری / رنگ روغنی / رنگ الکترو استاتیک
 • نفرو / ماشین رو / باکس
 • 1 سال ضمانت کیفیت
 • با مناسب ترین قیمت بازار
 • نصب با کادری مجرب
 • جوش CO2

توضیحات

” به چشمان خود استراحت دهید و به جای خواندن به پادکست بالا گوش دهید… “

______________________________________________

درب فرفورژه چیست؟

فرفورژه قطعاتی هستند که از میلگرد و یا آهن چهارسو برای ساخت آن استفاده می شود. این محصول را با استفاده از دستگاه خم می کنند و و با قرار دادن در کوره و با استفاده از حرارت چهارصد درجه شکل می دهند. درب فرفورژه محصولی است که از قرارگیری این قطعات در کنار یکدیگر ساخته شده اند. این محصول با توجه به نوع کابردی که دارد به گروه های: درب حیاط، پارکینگ، تک لنگه، دولنگه، ویلایی و… تقسیم می شود که با توجه به نیاز خود می توانید هریک از این محصولات را سفارش دهید. بعضی از قسمت های این درب ها در قسمت ریخته گری ساخته می شوند که در جذابیت و زیبایی آن بسیار موثر است. در قسمت ریخته گری برای ایجاد زیبایی و طرح های بیشتر از دستگاه ریخته گری و یا هاتی شوتینگ استفاده می شود.

یک تولید کننده ماهر می تواند درب فرفورژه را با درب های ساده ترکیب کند و محصول زیباتری تولید نماید. حفاظ ثامن با به کاری گیری نیروهای مجرب و کارآزموده زیباترین طرح های این نوع درب را تولید و عرضه نموده است. درب های فرفورژه همانطور که در قسمت قبل گفته شد، از ترکیب قطعات آهن چهارسو و قطعات فرفورژه تولید می شود که بسیار لوکس و شیک بوده و بسیار مقاوم و مستحکم است. این محصول با توجه به تمام ویژگی ها و مزایایی که دارد امروزه به یکی از پرطرفدارترین محصولات تبدیل شده است. از ترکیب فرفورژه با شیشه و یا چوب نیز می توان برای طراحی درب های فرفورژه در قمت های دیگر ساختمان استفاده نمود.

انواع درب فرفورژه از نظر نوع کاربری

درب فرفورژه از نظر نوع کاربری و طراحی به چند نوع تقسیم می شود: درب تک لنگه، دو لنگه، سه لنگه، چهار لنگه و درب ریلی و از نظر نوع ساخت به درب های پارکینگ، نفر رو، حیاط و لابی تقسیم می شود.

درب تک لنگه

درب فرفورژه تک لنگه در دو جا مورد استفاده قرار می گیرد: اول برای آن دسته از ساختمان هایی که دارای پارکینگ طبقاتی هستند و دوم برای آن دسته از ساختمان ها و یا ویلاهایی که هیچ گونه محدودیتی در فضا ندارند و این درب ها برای باز و بسته شدن فضای کافی دارند. درب های فرفورژه جزو زیباترین نوع درب های پارکینگ به حساب می آیند. زیباترین طرح ها را برای این نوع درب قرار می دهند. به دلیل اینکه فضا به اندازه کافی باز است و دست تولید کننده برای قرار دادن طرح ها روی درب باز است. حفاظ ثامن بهترین نوع درب های فرفورژه تک لنگه را تولید نموده است.

ساخت این محصولات یک رزومه برای هنر تولید کننده محسوب می شود. طرح های هخامنشی، سلطنتی، طاووس و الیزه جزو جدیدترین مدل های این درب می باشند که می توانید آن را برای ویلا و یا پارکینگ منزل خود سفارش دهید.

درب دولنگه

درب فرفورژه دو لنگه بیشترین استفاده را در صنعت ساختمان سازی در شهرها دارد. برای ساختمان های کوچک و کم عرض معمولا از این محصول استفاده می شود. قطعات درب های دولنگه باید به گونه ای روی هر قسمت ان قرار بگیرند که با هم تقارن داشته باشند. حفاظ ثامن از پیشگامان طراحی این مدل می باشد که بهترین نوع آن را از گذشته تا کنون تولید و طراحی نموده است.

درب سه لنگه

نوع سه لنگه بیشتر برای پارکینگ منازل یک یا چند طبقه مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل اینکه فضای کافی برای باز شدن و بسته شدن درب وجود ندارد و حتما باید از درب هایی که سه لولا دارند استفاده شود.

درب چهار لنگه

درب فرفورژه چهار لنگه جایگزین درب های سه لنگه هستند که برای حفظ تقارن طرح ها و مدل درب تولید شده است. این محصول بیشتر برای پارکینگ هایی مورد استفاده قرار می گیرد که فضای کافی برای باز و بسته شدن درب ندارند. البته می توان گفت عمر این نوع درب به سر آمده و از رده خارج شده اند و طرح ها و مدل های جدید درب اتوماتیک جایگزین این مدل شده اند.

درب ریلی

درب فرفورژه ریلی مناسب برای گاراژها، سوله ها و کارخانجات بزرگ است که نیاز به فضای بزرگی دارند تا محصولات را بتوانند از درب خارج و یا داخل کنند. همچنین این محصول برای تالارهای پذیرایی و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد. از طرح های کلاسیک و ساده این نوع درب برای کارخانه ها و سوله ها استفاده می شود و طرح های جذاب تر و شیک تر مورد استفاده برای تالارها و باغ ها می باشد. صاحبان کارخانه ها تمایل دارند بر روی درب های ورودی از لوگوی خود استفاده کنند. حفاظ ثامن این شرایط را برای کارخانه داران فراهم نموده است تا بتوانند از لوگوی خود برای درب استفاده کنند.

درب پارکینگ

درب فرفورژه برای پارکینگ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. قبلا از قطعات فرفورژه فقط برای طراحی و زیباتر کردن درب های پارکینگ مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه از این محصول به عنوان درب پارکینگ استفاده می شود. حفاظ ثامن برای جلب رضایت مشتریان خود و اهمیت به سلایق آن ها انواع درب های فرفورژه با کیفیت بالا را تولید نموده است

درب نفر رو

درب فرفورژه نفر رو کمتر مورد دید افراد قرار دارند اما یکی از مهم ترین محصولات ساخته شده می باشند و بیشتر برای ساخت آن ها از فرفورژه استفاده می شود. معمولا طرح این درب ها را به گونه ای می زنند که با درب پارکینگ ست باشد و همخوانی داشته باشند. توجه داشته باشید که برای ساخت درب های نفر رو به هیچ عنوان از شیشه استفاده نمی شود. طرح فرشته، هخامنشی و طاووس جزو محبوب ترین انواع درب نفر رو می باشند.

درب حیاط

امنیت درب حیاط اهمیت بسیاری دارد. به دلیل اینکه فقط افراد منزل از آن عبور نمی کنند و افراد دیگر که سامن ساختمان نیستند نیز از آن عبور می کنند. به همین خاطر امنیت آن باید بیش از هر چیز مورد توجه قرار گیرد.

درب لابی

درب های ورودی از حیاط به داخل ساختمان درب لابی گفته می شود. این درب زیباترین قسمت ساختمان محسوب می شود. برای این قسمت می توان از درب های شیشه ای با طرح فرفرژه استفاده کرد.

ساخت درب های فرفورژه

درب فرفورژه را می توان در ابعاد مختلف ساخت. البته استاندارد ثابتی برای ساخت درب های ساختمانی وجود دارد. به عنوان مثال برای درب های پارکینگ عرضی بین سه تا سه و نیم متر در نظر گرفته می شود و یا درب های نفر رو ورودی بین نود تا صد و بیست سانتیمتر ساخته می شود.

تفاوت درب های قدیمی و درب های فرفورژه

در گذشته برای ساخت درب های ورودی فقط از یک ورقهآ استفاده می شد و نهایت زیباسازی آن ها این بود که یک رنگ به آن میزدند. درب ها جذابیتی نداشتند و جلوه خاصی به ساختمان نمی داند. اما با ظهور درب فرفورژه تحولی عظیم در صنعت ساختمان ایجاد شده است. با طراحی و ساخت درب های فرفورژه کم کم این محصولات جای ورق های فلزی را گرفتند. در ابتدای تولید این درب ها، به دلیل اینکه قیمت بسیار بالایی داشتند هرکسی قادر نبود آن را برای درب منزل خود سفارش دهد. اما مجموعه تولیدی حفاظ ثامن از ابتدای امر این درب ها را با مناسب ترین قیمت عرضه نمود و همچنان هم مشتریان خود را حفظ کرده است. در گذشته پنج سایز از این درب ها ساخته می شد. اما امروزه به بیست سایز رسیده است و برای مکان های مختلفی می توان این محصول را سفارش داد.

رنگ آمیزی درب های فرفورژه

برای رنگ آمیزی درب فرفورژه پس از اینکه تمامی مراحل ساخت و کنار هم قرار دادن قطعات تمام شد، تمامی قطعات را درزگیری می کنند و سپس محصول وارد مرحله چربی زدایی می شود. پس از آن وارد مرحله شستشو می شود و پس از شستشو و تمیز کاری، برای مرحله خشک کردن آن را به مدت پانزده دقیقه داخل کوره قرار می دهند تا به طور کامل خشک شود.

سپس وارد اتاقک رنگ می شود و رنگ توسط دستگاه مخصوص به درب پاشیده می شود. بعد از آن درب مجددا داخل کوره قرار داده می شود تا رنگ به طور کامل پخته شود. سپس محصول از کوره خارج می شود و پس از مراحل پتینه کاری وارد مرحله بسته بندی می شود و به بازار و یا خریداران ارسال می شود. دست شما برای انتخاب رنگ باز است و می توانید هر رنگی که مورد پسند شماست برای درب سفارش دهید.

قیمت درب فرفورژه

قیمت درب فرفورژه به نوعش بستگی دارد. به دلیل اینکه تولیدکنندگان قیمت های مختلفی می دهند و همچنین این درب ها طرح های متنوعی دارند ممکن است به هنگام خرید دچار سردرگمی شوید و نتوانید محصولی انتخاب کنید که هم زیبا باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد. درب های فرفورژه با توجه به وزن و طرح و شکلی که دارند قیمت گذاری می شوند. به همین خاطر نمی توان به طور دقیق گقته که یک درب چقدر هزینه در بر خواهد داشت. با کمی پرس و جو و پیدا کردن یک تولید کننده معتبر می توانید دربی زیبا و با کیفیت و مقرون به صرفه خریداری کنید.

نحوه سفارش درب فرفورژه

حفاظ ثامن تولید کننده انواع درب فرفورژه با کیفیت بالا، طرح های متنوع و قیمت مناسب می باشد. برای سفارش محصول و دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها فقط کافیست با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “درب های فرفورژه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “درب های فرفورژه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *