حفاظ مدل افتابگردان

حفاظ ثامن تولید کننده حفاظ روی دیوار می باشد که انواع متنوعی برای هر سبک و سلیقه تولید نموده است. یکی از جدیدترین محصولات این مجموعه، حفاظ مدل آفتابگردان می باشد.
 • ارتفاع 80 تا 100
 • شاسی قوطی 30 در 20
 • عرض کار 60 سانت
 • تراکم بالا
 • ضخامت میلهای عمودی تنه اصلی ۱۲
 • ضخامت میلگرد گلها 8
 • 2 رنگ
 • 1 سال ضمانت کیفیت
 • با مناسب ترین قیمت بازار
 • نصب با کادری مجرب
 • جوش CO2

توضیحات

حفاظ ثامن تولید کننده حفاظ روی دیوار می باشد که انواع متنوعی برای هر سبک و سلیقه تولید نموده است. یکی از جدیدترین محصولات این مجموعه، حفاظ مدل آفتابگردان می باشد. انتخاب بهترین حفاظ روی دیوار کمترین کار و کم هزینه ترین کار برای نگهداری و حفاظت از ساختمان است که هم می تواند امنیت خانه و خانواده را فراهم کند و به حفظ اموال کمک کند. معمولا افراد تصور می کنند که هرچه ارتفاع حفاظ روی دیوار را بالاتر سفارش دهند امنیت بالایی را فراهم می کند. البته این موضوع برای برخی از مدل ها صدق می کند. اما با گسترش طرح های حفاظ، مدل های جدیدتر را دیگر نیاز نیست در ارتفاع بالا سفارش دهید. این محصولات با ارتفاع کم حتی تا یک متر هم امنیت بسیار بالایی فراهم می کنند و همه این ها فقط به خاطر ساختار و نوعی طراحی این محصولات است.

حفاظ های مدرن مانند حفاظ مدل آفتابگردان به طور کامل امنیت ساختمان را تضمین می کنند فقط باید طرح های حفاظ مدرن را متناسب با نمای خارجی ساختمان خود انتخاب کنید. به هنگام انتخاب نرده مناسب، باید به سه عامل تراکم، ارتفاع و عرض آن توجه شود تا با یکدیگر و با ابعاد دیوار تناسب داشته باشند. این را بدانید که هرچقدر برای امنیت ساختمان هزینه کنید باز هم کم است. اما حفاظ های روی دیوار باعث شده اند نه تنها هزینه زیادی برای حفاظت ساختمان مانند خرید دوربین مدار بسته و دزدگیرهای هوشمند نیاز نیست صرف کنید بلکه بسیار مقرون به صرفه هستند و تا سالیان سال از ساختمان و اموال شما محافظت می کنند. ایراد دیگری که به سیستم های هوشمند وارد است این است که در صورت قطع برق کار نمی کنند و سارقان نیز با استفاده از این فرصت به راحتی می توانند سرقت کنند.

حفاظ مدل آفتابگردان

حفاظ مدل آفتابگردان جزو نسل جدید حفاظ های روی دیوار می باشد که برای ساختن آن از گل آفتابگردان الهام گرفته است. ویژگی خوب و منحصر به فرد این محصول این است که شاخه های آن در تمامی جهات قرار گرفته اند که مانع از هرگونه ورود غیر مجاز به داخل ساختمان می شود. این محصول از نظر کیفیت ساخت، ظرافت بالایی دارد و به همین خاطر به یک گروه مجرب و کارآزموده برای ساخت آن نیاز است. همچنین تولید آن زمان زیادی می برد. این مدل حفاظ نه تنها امنیت بالایی برای ویلا و یا ساختمان منزل شما فراهم می کند بلکه زیبایی چشم نوازی به آن می بخشد.

ویژگی های ساختاری حفاظ آفتابگردان

برای ساخت حفاظ مدل آفتابگردان معمولا از میلگرد ۸ برای شاخ و برگ آن و از میلگرد ۱۲ برای شاخه اصلی گل استفاده می شود. این محصول تراکم بالایی دارد و میزان تراکم آن در هر شاخه که دو متر است با چهار گل آفتابگردان پر شده است که به عنوان حفاظ روی دیوار، امنیت بسیار بالایی فراهم می کند. گل های این حفاظ در ارتفاعات ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ سانتیمتری نصب می شوند تا تمامی فضای حفاظ را پوشش دهی کند. عرض آن معمولا ۵۰ سانتیمتر است که به طور کامل فضای روی عرض دیوار را می پوشاند و هیچ کس نمی تواند روی دیوار بایستد و یا از آن عبور کند. برای ساخت این نوع حفاظ از جوش گاز CO2 استفاده می شود.

به دلیل اینکه حفاظ مدل آفتابگردان شاخ و برگ زیادی دارد و استفاده از این جوش باعث می شود بسیار مستحکم ساخته شود و حفاظ بر اثر ضربه آسیب نبیند. در گذشته از جوش الکترود استفاده می شد که استحکام بالایی فراهم نمی کرد. برای شاسی اصلی حفاظ که گل ها روی آن نصب می شوند از پروفیل ۳۰ در ۲۰ استفاده می شود که بسیار مقاوم است. رنگ آمیزی این محصول با روش الکترواستاتیک انجام می شود. به دلیل اینکه شاخ و برگ آن زیاد است و در این روش کل حفاظ به صورت کامل رنگ آمیزی می شود. همچنین برای رنگ کردن آن از رنگ های بسیار عالی و با کیفیت استفاده می شود و می توانید رنگ های مختلفی را برای آن سفارش دهید. دست شما برای انتخاب باز است. معمولا برای حفاظ دیوار از رنگ سفید، قهوه ای و مشکی استفاده می شود.

مزایای حفاظ آفتابگردان

حفاظ مدل آفتابگردان ویژگی های بسیاری دارد که آن را از مدل های دیگر متمایز می کند. اولین ویژگی آن شکل و ظاهر متفاوت آن نسبت به حفاظ های دیگر روی دیوار است. برای طراحی این حفاظ و اینکه زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد تلاش زیادی شده است تا از نظر ظاهری محصولی شکیل به مشتری ارائه شود. زیبایی آن چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. همچنین استفاده از این محصول بر روی دیوار باعث می شود ظاهری طبیعی و خوشایند به ساختمان ببخشد. تمام ویژگی های ظاهری به همراه ضریب امنیت بسیار بالا، پوشش دهی کامل عرض دیوار باعث شده است که محصولی متفاوت و منحصر به فرد پیش روی شما باشد تا با خیال راحت این محصول را برای ساختمان خود سفارش دهید.

تفاوت حفاظ های سنتی و مدرن

حفاظ مدل آفتابگردان که از طرح های مدرن حفاظ روی دیوار محسوب می شود تفاوت های بسیاری با حفاظ های کلاسیک و قدیمی دارد. در گذشته حفاظ ها فقط به صورت میله هایی بودند که بر روی ساختمان نصب می شدند که امنیت بالایی را فراهم نمی کردند. به دلیل اینکه به راحتی افراد می توانستند از آن عبور کنند و وارد ساختمان شوند. مگر اینکه آن را بالای یک متر قرار دهند تا کسی نتواند عبور کند که آن هم احتمال کمی داشت. به دلیل اینکه خود میله ها وسیله ای برای بالا رفتن سارقان محسوب می شدند. اما حفاظ های مدرن حتی اگر در ارتفاع کم تولید شوند به دلیل اینکه شاخ و برگ و پیچیدگی زیادی دارند و تمامی شاخه ها بسیار برنده هستند به هیچ عنوان امکان عبور از آن ها وجود ندارد.

حفاظ مدل آفتابگردان به دلیل اینکه هر گل حجم زیادی را اشغال می کند به طور کامل عرض دیوار را پر می کند و هیچ شخصی نمی تواند روی آن قرار بگیرد. اما حفاظ های قدیمی عرض دیوار را پوشش نمی داند و سارقان به راحتی می توانستند روی آن بایستند. همچنین حفاظ های کلاسیک و قدیمی زیبایی نداشتند و مانند میله های زندان بودند که بسیار کسل کننده و خسته کننده به نظر می رسیدند اما حفاظ های مدرن با طراحی جذاب به نمای ساختمان زیبایی می بخشند و بیننده را سر ذوق می آورند. باید بدانید که حفاظ روی دیوار را فقط یک بار خرید می کنید و امکان تعویض آن وجود ندارد. پس باید طرحی انتخاب کنید که تمامی نیازهای ظاهری و امنیتی ساختمان را فراهم کند.

قیمت حفاظ گل آفتابگردان

قیمت حفاظ مدل آفتابگردان به عوامل بسیاری بستگی دارد. البته به این نکته توجه کنید که قیمت حفاظ های ساختمانی بسیار ارزان تر از روش های دیگر حفاظتی است. عواملی مانند وزن حفاظ، اجرت ساخت و مدت زمان آن، روش رنگ آمیزی، ارتفاع، تراکم و عرض و… بر روی قیمت حفاظ روی دیوار موثر است. اولین عاملی که بر روی قیمت موثر است وزن حفاظ است. حفاظ های روی دیوار از جنس آهن ساخته می شوند و قیمت آهن نیز با وزن آن محاسبه می شود. هرچه وزن حفاظ بیشتر باشد به این معناست که قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. عامل دیگر ارتفاع است. هرچه ارتفاعی که برای حفاظ سفارش می دهید بیشتر باشد هزینه بیشتری نیز متقبل خواهید شد. اما توجه داشته باشید حفاظ های مدرن به دلیل داشتن شاخه های درهم پیچیده و پر نیازی نیست که آن ها با ارتفاع بالا سفارش دهید.

از عوامل دیگری که در قیمت حفاظ مدل آفتابگردان موثر است زمان و اجرت ساخت آن است. از آنجا که حفاظ های مدرن به دلیل طراحی پیچیده ای که دارند زمان زیادی برای ساخت می طلبند قیمت بالاتری نسبت به مدل های ساده تر دارند. همچنین نوع جوشکاری و طرز چیدمان شاخه ها بسیار مهم است که حتما باید افراد با تجربه ساخت این محصول را بر عهده بگیرند. همچنین زمان ساخت این محصول به دلیل پیچیدگی هایش کمی طولانی تر از مدل های دیگر است. عرض حفاظ نیز در تعیین قیمت موثر است. هرچه عرض بیشتری را پر کند قیمت آن بالاتر می رود. البته ساختار حفاظ های مدرن به گونه ای است که به طور کامل عرض دیوار را پر می کنند.

خرید حفاظ آفتابگردان

حفاظ ثامن یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده حفاط های مدرن و کلاسیک به خصوص حفاظ مدل آفتاب گردان می باشد که به صورت گسترده در زمینه ساخت حفاظ های ساختمانی سالیان بسیاری است که قعالیت می کند. این مجموعه محصولات بسیاری از جمله حفاظ های روی دیوار، حفاظ راه پله، حفاظ پنجره و تراس و درب آکاردئونی را با کیفیت و استحکام بالا تولید می نماید. برای ساخت تمامی این محصولات از آهن نو استفاده می شود که امنیت بالای محصولات را تضمین می نماید. تمامی حفاظ های ساخته شده با گاز CO2 جوشکاری شده اند که بسیار مقاوم است و هیچگونه ایراد و آسیبی به آن وارد نمی شود. اما شرکت محصولات خود را تضمین می کند و حتی اگر کوچکترین آسیبی به حفاظ وارد شود شرکت مسئولیت تعمیر آن را به عهده می گیرد.

حفاظ ثامن برای جلب رضایت مشتریان خود حفاظ مدل آفتابگردان را در عرض و ارتفاع و تراکم مختلف و با توجه به نیاز و سلیقه مشتری تولید می نماید. در صورت تمایل به خرید انواع حفاظ و سفارش محصول و تعیین قیمت می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل افتابگردان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل افتابگردان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *