حفاظ مدل درختی

حفاظ مدل درختی از نسل حفاظ های شاخ گوزنی است که امنیت بسیار بالایی برای ساختمان های ویلایی و منازل چند طبقه فراهم می کند. حفاظ درختی غیر قابل نفوذ است.
 • ارتفاع 80 تا 100
 • تراکم ۴درختچه کامل رویه ۲متر قوطی
 • قوطی ۳۰ در ۲۰
 • عرض ۶۰
 • میلگرد 12 با کیفیت یزد
 • نوع میلگرد خاردار
 • انتخاب رنگ با شما
 • 1 سال ضمانت کیفیت
 • با مناسب ترین قیمت بازار
 • نصب با کادری مجرب
 • جوش CO2

توضیحات

حفاظ مدل درختی نسل جدید حفاظ روی دیوار

حفاظ ثامن تولید کننده جدیدترین نسل حفاظ های روی دیوار می باشد که شرایطی را برای شما فراهم نموده است که با توجه به نیاز خود محصول مورد نظر را سفارش داده و خریداری نمایید. حفاظ مدل درختی از نسل حفاظ های شاخ گوزنی است که امنیت بسیار بالایی برای ساختمان های ویلایی و منازل چند طبقه فراهم می کند. حفاظ درختی غیر قابل نفوذ است. این محصول شاخه های زیادی دارد که تمامی جهات را پوشش می دهد. تمامی شاخه های آن به صورت زیبایی شکل داده شده اند. این محصول را می توانید همچنین برای ساختمان های اداری و تجاری و یا پزشکی که امنیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است سفارش دهید. امروزه با افزایش روز افزون جنایت و سرقت باید به فکر استفاده از وسیله ای باشید که هم از امنیت بالایی برخوردار باشد و قیمت مناسبی نیز داشته باشد.

سرقت از ساختمان هایی که هیچگونه حفاظتی برای آن در نظر گرفته نشده است اولین گزینه برای سارقین است. پس بهتر است با خرید حفاظ مدل درختی امنیت را به ساختمان خود هدیه دهید. این محصول با داشتن شاخه های پر پیچ و خم و برنده تهدید بزرگی برای سارقان محسوب می شود. به گونه ای که اگر ببینند ساختمانی با حفاظ درختی محافظت شده است حتی فکر بالا رفتن از دیوار را هم نمی کنند چه برسد به اینکه بخواهند سرقت کنند. به دلیل اینکه برندگی شاخه ها باعث می شود خطرات جبران ناپذیری به افراد وارد شود. حفاظ های روی دیوار نسبت به سیستم های هوشمند امنیتی مانند دوربین مدار بسته هزینه بسیار مقرون به صرفه تری دارند و با خیال راحت می توانید ساختمان خود را تا مدت ها خالی گذاشته بدون اینکه نگران سرقت باشید.

جنس حفاظ درختی

جنس و متریال استفاده شده برای حفاظ های روی دیوار بسیار مهم است. برای ساخت حفاظ مدل درختی و حفاظ های روی دیوار از آهن استفاده می شود. باید توجه داشت که برای ساخت این محصول به هیچ عنوان نباید از آهن دست دوم و ضایعات استفاده کرد. حفاظ ثامن برای ساخت تمامی محصولات خود از آهن نو استفاده می کند. همچنین علت اینکه جنس حفاظ ها را معمولا از آهن می سازند به دلیل این است که نسبت به فلزات دیگر قیمت مناسب تر و مقرون به صرفه تری دارد. همچنین آهن در عین اینکه فلز بسیار مستحکم و محکمی است به راحتی قابلیت شکل پذیری دارد و طرح های مختلفی از حفاظ های ساختمانی را می توان با استفاده از آن تولید نمود. معمولا از میلگرد ۱۰ برای ساخت این حفاظ استفاده می شود.

میلگردها با دستگاه مخصوص در ابعاد مختلف بریده می شوند و نوک آن ها بسیار تیز و برنده خواهد بود. برای ساخت حفاظ مدل درختی تمامی قطعات ریز و درشت توسط کادر مجرب با استفاده از جوش CO2 به هم وصل می شوند. مزایایی که این مدل جوشکاری نسبت به روش استفاده از الکترود دارد این است که اجزای حفاظ بسیار محکم به هم جوش می خورند و در اثر فشار و ضربه از هم جدا نمی شوند. حفاظ درختی پس از اینکه ساخته شد به هیچ عنوان امکان خم شدن و شکستن شاخه های آن وجود ندارد و آن را می توانید با خیال راحت خریداری کنید. به خصوص خرید آن به کسانی توصیه می شود که اطراف منزل آن ها خالی است و یا مدام خارج از منزل هستند و زیاد به مسافرت می روند.

قیمت حفاظ مدل درختی

قیمت حفاظ مدل درختی به عوامل مختلفی بستگی دارد. به این مطلب توجه کنید که هرچه بیشتر برای امنیت ساختمان هزینه کنید به مراتب احتمال سرقت از منزل خود را به صفر می رسانید. هرچه حفاظ تراکم و ارتفاع بالاتری داشته باشد قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. حفاظ های با تراکم زیاد ضریب امنیت بسیار بالایی دارند و در مقابل مجبورید هزینه بالاتری نیز پرداخت کنید. به دلیل اینکه آهنی که برای ساخت آن مصرف می شود بیشتر می شود و حفاظ وزن بالاتری خواهد داشت. همچنین هرچه ارتفاع بالاتری برای نرده روی دیوار سفارش دهید قیمت آن افزوده می شود. حفاظ های دیواری را می توانید از ۶۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر سفارش دهید. اما حفاظ های نسل جدید به دلیل طراحی ویژه ای که دارند و دارای شاخه های تیز و برنده هستند ارتفاع یک متر هم کفایت می کند.

پیش از سفارش حفاظ مدل درختی حتما با تولید کننده و نصاب مشورت کنید تا آن ها بتوانند با توجه به نوع دیوار ساختمان شما، ابعاد مناسب را برایتان در نظر بگیرند. نرده روی دیوار همچنین باید این ویژگی را داشته باشند که به طور کامل عرض دیوار را پوشش دهند تا هیچ کس نتواند روی آن بایستد. حفاظ درختی را می توانید متناسب با عرض دیوار سفارش دهید. اما معمولا این نرده را در عرض ۵۰ سانتیمنتر سفارش می دهند. فاکتور دیگری که در تعیین قیمت موثر است اجرت ساخت می باشد. هرچه حفاظ طرح پیچیده تری داشته باشد ساخت آن مشکل تر است و زمان بیشتری برای تولید می طلبد. اما در نهایت این شمایید که تعیین کننده محصول مورد نظر خود هسنید و می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود حفاظ مناسبی را سفارش دهید.

مزایای نصب حفاظ درختی

حفاظ مدل درختی مزایای زیادی دارد که عبارتند از:

 • این محصول دوام و استحکام بسیار بالایی در برابر ضربه دارد و حتی اگر تعدادی از شاخه های آن دچار آسیب شوند باز هم احتمال عبور از آن غیر ممکن است.
 • ضریب امنیت بسیار بالایی دارد و به هیچ عنوان سارقان نمی توانند از آن عبور کنند.
 • شاخه های آن به گونه ای کنار هم قرار گرفته اند به طور کامل عرض دیوار را می پوشانند و هیچکس توانایی ایستادن روی دیوار را ندارد.
 • شاخه های حفاط درختی تراکم بالایی دارد و دست شما برای انتخاب باز است و می توانید از تولید کننده بخواهید تراکم شاخه ها را کم یا زیاد کند.
 • پس از نصب نیاز نیست هزینه آنچنانی برای نگهداری و تعمیر این محصول هزینه کنید. به دلیل اینکه این محصول را فقط یک بار انتخاب می کنید و پس از نصب تا سالیان سال بدون اینکه آسیبی ببیند از ساختمان های شما محافظت خواهد کرد.
 • عرض و ارتفاع حفاظ مدل درختی قابل تغییر است و با توجه به ابعاد دیوار می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.
 • این محصول به ساختمان نمای جذابی می دهد و می توانید آن را متناسب با نمای ساختمان خود انتخاب کنید بدون اینکه باعث بد جلوه دادن چهره ساختمان شود.

نکات مهم در سفارش حفاظ مدل درختی

به هنگام سفارش و خرید حفاظ مدل درختی باید به چند نکته توجه کنید. البته خیالتان راحت باشد که تمامی محصولات حفاظ ثامن پیش از آنکه به دست مشتری برسد کاملا بازبینی و عیب یابی می شود. اما برای اینکه بتوانید اطلاعات کاملی در زمینه خرید حفاظ های روی دیوار داشته باشید این مطالب در اختیار شما قرار می گیرد. به این نکته توجه کنید که فاصله پین هایی که روی دیوار قرار می گیرند مناسب باشد تا استحکام آن تضمین شود. این محصول باید به گونه ای نصب شود که کاملا فضای روی دیوار را بپوشاند. حتما پیش از نصب کلیه شرایط دیوار از نظر ویژگی ها و امنیت سنجیده می شود و سپس حفاظ روی دیوار نصب می شود.

رنگ آمیزی حفاظ درختی

رنگ آمیزی نه تنها برای حفاظ بلکه برای تمامی کارهای ساختمانی اهمیت بسیار بالایی دارد. عوامل مختلفی در تعیین کیفیت رنگ حفاظ مدل درختی نقش دارند. اولین عامل کیفیت رنگ است. تمامی سطوح نرده باید کاملا صاف و بدون هیچگونه جای جوش باشد تا رنگ به طور کامل روی آن بخوابد. باید برای رنگ حفاظ به نکاتی مانند اینکه قرار است در چه محیط و آب و هوایی استفاده گردد توجه نمود. جنس رنگ به کار رفته در محصولات حفاظ ثامن بسیار با کیفیت و با دوام است و برای رنگ کردن حفاظ ها از رنگ های پودری با جنس مرغوب بهره گرفته می شود.

برای رنگ آمیزی حفاظ مدل درختی از تجربه رنگ کاران حرفه ای و روش الکترواستاتیک برای رنگ کردن حفاظ مدل درختی استفاده می شود. در گذشته نرده ها ساختار ساده تری داشتند و آن ها را با رنگ و قلمو رنگ آمیزی می کردند. اما نرده های مدرن شاخ و برگ زیادی دارند که امکان استفاده از قلمو وجو ندارد. رنگ هایی که برای حفاظ درختی استفاده می شوند در مقابل باد و باران و تابش خورشید بسیار با دوام و مقاومند. در روش الکترواستاتیک محصول داخل اتاقک مخصوص قرار می گیرد و رنگ پودری توسط دستگاه مخصوص و با استفاده از التریسیته بر روی سطح حفاظ پاشیده می شود و به طور کامل جذب آن می شود. پس از آن در کوره با دمای ۲۰۰ درجه و به مدت پانزده دقیقه قرار می گیرد و پخته می شود.

بهترین مدل حفاظ روی دیوار

حفاظ مدل درختی یکی از بهترین و جدیدترین حفاظ های روی دیوار است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این محصول علاوه بر اینکه امنیت بالایی برای ساختمان فراهم می کند زیبایی منحصر به فردی نیر به ساختمان می بخشد. حفاظ های قدیمی که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفتند زیبایی چندانی نداشتند و بیشتر به مانند میله های زندان می ماندند. اما حفاظ های نسل جدید که روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود نمای جذابی به ساختمان می دهند.

حفاظ مدل درختی بر خلاف حفاظ های قدیمی گذشته بسیار پرتراکم ساخته شده که مانع از ورود سارقان و حیوانات به داخل ساختمان می شود. در گذشته برای جوش دادن حفاظ ها از جوش الکترود استفاده می شد که مستحکم نبودند و ممکن بود در اثر ضربه جوش آهن شکسته شود و آسیب ببیند.

ساختار حفاظ درختی

برای ساخت حفاظ مدل درختی از میلگردهای خاردار برای شاخه ها و از میلگرد ۱۲ برای بدنه اصلی آن استفاده می شود. بر روی هر شاسی پروفیل که طول آن دو متر است به طور متوسط چهار شاخه تعبیه شده است که می توانید با سلیقه خود و مشورت با تولید کننده این تعداد را کم و زیاد کنید. این محصول در ارتفاعات ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ سانتیمتری تولید می شود. برای تمامی قسمت های این حفاظ از جوش CO2 بهره گرفته می شود. پس از رنگ آمیزی، تمامی قسمت های حفاظ به طور کامل شستشو می شود. برای قسمت شاسی، از پروفیل های ۳۰ در ۲۰ استفاده می شود.

خرید حفاظ درختی

حفاظ ثامن با توجه به نیاز مشتریان خود و اهمیت به سلایق و رضایت مندی ایشان حفاظ مدل درختی و دیگر حفاظ های روی دیوار را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید نموده است. در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت ها و همچنین انتخاب مدل مناسب حفاظ های ساختمانی می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل درختی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل درختی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *