حفاظ مدل لیلیوم

برای ساخت و طراحی و تولید این محصول از گل های زیبای لیلیوم الهام گرفته شده است و علت آن هم این است که هیچ گونه راه عبوری بین بوته های این گل وجود ندارد. زاویه های شاخه های هر گل به گونه ای طراحی می شود که در تمامی جهات چرخش داشته باشند و به سمت بیرون باشند تا امنیت بالایی برای ساختمان فراهم کند.

 • ارتفاع 80 تا 120
 • شاسی قوطی و تسمه
 • عرض کار 45 تا 60 سانت
 • تراکم 4 گل لیلیوم در 2 متر
 • تراکم 6 گل لیلیوم در 2 متر
 • ضخامت ۹ و ۱۰
 • تک رنگ و 2 رنگ
 • 1 سال ضمانت کیفیت
 • با مناسب ترین قیمت بازار
 • نصب با کادری مجرب
 • جوش CO2

توضیحات

حفاظ ثامن تولید کننده انواع حفاظ مدرن و کلاسیک با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد. یکی از تولیدات برتر این محموعه حفاظ مدل لیلیوم می باشد که یکی از زیباترین و شکیل ترین انواع حفاظ روی دیوار می باشد. برای ساخت و طراحی و تولید این محصول از گل های زیبای لیلیوم الهام گرفته شده است و علت آن هم این است که هیچ گونه راه عبوری بین بوته های این گل وجود ندارد. زاویه های شاخه های هر گل به گونه ای طراحی می شود که در تمامی جهات چرخش داشته باشند و به سمت بیرون باشند تا امنیت بالایی برای ساختمان فراهم کند. حفاظ لیلیوم علاوه بر زیبایی امنیت و استحکام بسیار بالایی دارد و این محصول را می توانید برای منازل چند طبقه، ساختمان های اداری و تجاری و ساختمان های پزشکی که امنیت آن ها برای صاحبانشان اهمیت بسیاری دارد سفارش دهید.

حفاظ مدل لیلیوم امنیت بالایی فراهم می کند. توجه داشته باشید که حفاظ روی دیوار را یک بار برای یک عمر سفارش می دهید. پس بهتر است حفاظی انتخاب کنید که ضریب امنیت بالایی داشته باشد و چهره زیبایی نیز به نمای ساختمان شما ببخشد. این مطلب را به یاد داشته باشید که هرچقدر برای حفاظت از ساختمان هزینه کنید باز هم کم است. ممکن است این هزینه از نظر شما زیاد باشد اما نسبت به روش های جدید حفاظت مانند دوربین های مدار بسته و دزدگیر بسیار مقرون به صرفه است. با نصب نرده روی دیوار با خیال راحت می توانید مدت ها خانه را خالی بگذارید بدون اینکه نگران سرقت آن باشید. خرید حفاظ لیلیوم به کسانی توصیه می شود که مدت زمان زیادی از روز خود را در خارج از منزل سپری می کنند و همچنین زیبایی حفاظ برای آن ها اهمیت بالایی دارد.

قیمت حفاظ لیلیوم

قیمت حفاظ مدل لیلوم نسبت به مدل های دیگر کمی بیشتر است. همانگونه که اطلاع دارید قیمت حفاظ های آهنی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله عواملی که بر روی قیمت نرده ها تاثیر گذار است می توان به وزن، طرح، رنگ آمیزی، نوع جوش، ارتفاع و عرض و تراکم، اجرت ساخت و هزینه حمل و نقل و… اشاره کرد. فلز آهن با وزنش قیمت گذاری می شود و میزان آهن به کار برده شده برای تولید حفاظ لیلیوم با قیمت آن رابطه مستقیم دارد. هرچه آهن بیشتری مصرف شود وزن بیشتری خواهد داشت و در نتیجه قیمت بالاتری نیز باید برای خرید آن بپردازید. طرح حفاط نیز در قیمت آن موثر است. حفاظ های مدرن به دلیل اینکه طرح و شاخ و برگ پیچیده تری دارند ساخت آن ها نیز زمان بر و دشوارتر خواهد بود. در نتیجه اجرت ساخت بالاتری دارد و قیمت بیشتری نیز باید بپردازید.

ابعاد حفاظ لیلیوم

ارتفاع حفاظ مدل لیلیوم نیز در قیمت آن موثر است. گل های لیلیوم را در ارتفاع های ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ سانتیمتری روی شاسی قرار می دهند تا هم تراکم کار افزایش پیدا کند و مانع از ورود سارقان به داخل ساختمان شود. ارتفاع بلندتر حفاظ باعث می شود قیمت آن نیز افزایش پیدا کند. ارتفاع حفاظ لیلیوم را در هر اندازه که مورد نظر شماست می توانید سفارش دهید. حفاظ ثامن دست مشتری را برای انتخاب ابعاد حفاظ باز گذاشته است.  هرچه حفاظ ارتفاع بیشتری داشته باشد امینت بالاتری نیز فراهم خواهد نمود.

عرض حفاظ باید به گونه ای باشد که هیچکس نتواند بر روی دیوار بایستد. خوشبختانه حفاظ مدل لیلیوم به دلیل داشتن شاخه های مختلف در تمامی جهات باعث می شوند عرض دیوار به خوبی پوشش داده شود و هیچ کس نتواند بر روی آن بایستد. این محصول را می توانید با تراکم های مختلف سفارش دهید. توجه داشته باشید که تراکم بالا قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. اما در این صورت امکان عبور از نرده عملا به صفر می رسد. حفاظ لیلیوم با داشتن شاخه های تیز و برنده مانع از هرگونه ورود غیر مجاز به داخل ساختمان می شود. پیش از آن که ابعاد نرده روی دیوار را سفارش دهید حتما با نصاب و تولید کننده مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. حتما نصاب باید دیوار را ببیند و شرایط دیوار را بسنجد تا بتواند حفاظ را به خوبی تولید و نصب کند.

نوع جوش حفاظ لیلیوم

برای ساخت حفاظ مدل لیلیوم از جوش گاز CO2 استفاده می شود. در گذشته از جوش الکترود استفاده می شد. مزیتی که جوش CO2 نسبت به جوش الکترود دارد این است که استحکام و دوام بالایی در برابر ضربه و برش دارد. حفاظ های مدرن به دلیل اینکه شاخه های ریز و درشت بسیاری دارند باید به گونه ای به هم جوش بخورند که به راحتی از هم باز نشوند. درست است که نرده لیلیوم شاخ و برگ زیادی دارد و یا افتادن یک یا چند شاخه چیزی از ضریب امنیت آن کم نمی شود. اما با افتادن چند شاخه باعث می شود که حفاظ از زیبایی بیفتد و دیگر چهره زیبایی نداشته باشد.

مزایای استفاده از حفاظ لیلیوم به عنوان نرده روی دیوار

استفاده از حفاظ مدل لیلیوم مزایای بسیاری دارد که در این قسمت به تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت:

 • حفاظ لیلیوم ضریب امنیت بسیار بالایی دارد و هیچ موجودی نمی تواند به هیچ عنوان از آن عبور کند.
 • حفاظ لیلیوم تولید شده توسط حفاظ ثامن تراکم بسیار بالایی دارد و شما با توجه به نیاز خود می توانید تراکم نرده را کم و زیاد کنید.
 • حفاظ های روی دیوار پس از نصب هیچ گونه نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند. در واقع این محصول سالیان سال از ساختمان شما محافظت می کند بدون اینکه تغییر رنگ دهد و یا زیبایی خود را از دست بدهد.
 • با توجه به نیاز خود می توانید ابعاد حفاظ مانند عرض و ارتفاع را سفارش دهید. دست شما برای انتخاب باز است. البته توجه کنید که با افزایش عرض و ارتفاع و تراکم مبلغ بیشتری باید بپردازید.
 • در برابر سرقت، برش، ضربه و باد و طوفان بسیار مقاوم است.
 • برای رنگ آمیزی آن از رنگ های با کیفیت استفاده شده است.
 • علاوه بر داشتن امنیت بالا، چهره زیبایی نیز به ساختمان می بخشد.

تفاوت حفاظ لیلیوم با مدل های قدیمی

حفاظ مدل لیلیوم و تمامی حفاظ های مدرن نسبت به حفاظ های قدیمی ظاهری شیک و جذاب دارند. در گذشته حفاظ ها مانند میله های زندان بودند که حالت زیبایی نداشتند. اما این حفاظ بسیار زیباست و کسانی که از دور به ساختمان نگاه می کنند مجذوب زیبایی آن می شوند. در گذشته حفاظ ها عرض دیوار را نمی پوشاندند و سارقان می توانستند از آن ها به عنوان وسیله ای کمکی استفاده کنند و داخل ساختمان شوند. اما حفاظ لیلیوم با داشتن شاخه های تیز و برنده و عرض مناسب مانع از هرگونه ورود سارقان و حیوانات به داخل ساختمان می شود. این محصول با داشتن عرضی پهن و شاخ و برگ پخش، به طور کامل عرض دیوار را می پوشاند و این اطمینان را داشته باشید که با خرید این محصول امنیت شما و خانواده و منزلتان به طور کامل حفظ می شود.

رنگ آمیزی حفاظ لیلیوم

رنگ آمیزی حفاظ مدل لیلیوم به دلیل داشتن شاخه های ریز و درشت بسیار مشکل است. باید برای رنگ آمیزی این نوع حفاظ از روشی استفاده شود که هم تمامی قسمت های آن را پوشش دهد و هم در برابر تابش نور خورشید و برف و باران مقاوم باشد. حفاظ ثامن برای رنگ آمیزی حفاظ های خود از روش الکترواستاتیک استفاده می شود. پیش از رنگ آمیزی ابتدا نرده وارد مرحله پیش شستشو می شود تا سطح روی آن کاملا تمیز شود. در این روش توسط دستگاه و با استفاده از الکتریسیته رنگ های پودری در یک اتاقک مخصوص بر روی نرده پاشیده می شود. برای رنگ آمیزی تمام حفاظ ها از رنگ های پودری با کیفیت و با دوام استفاده می شود.

حفاظ مدل لیلیوم معمولا به صورت دو رنگ مورد استقبال قرار می گیرد. بیشتر افراد برای شاخه های حفاظ به رنگ های قهوه ای، سفید و مشکی علاقه دارند و برای قسمت گل از رنگ طلایی بیشتر استفاده می کنند. اما حفاظ ثامن این امکان را برای شما فراهم نموده است تا با توجه به رنگ و نمای ساختمان خود، رنگ مورد نظرتان را برای حفاظ انتخاب کنید.

ساختار حفاظ لیلیوم

ساختار حفاظ مدل لیلیوم به گونه ای است که برای ساخت آن گل های لیلیوم به شکل بوته کنار هم قرار گرفته اند و هر پانزده عدد گل بر روی یک بوته سوار شده است. برای شاخه های آن از میلگرد ۱۰ استفاده شده است و برای هر شاسی از پروفیل های بیست در سی به کار برده شده است. بیشتر نرده های روی دیوار و حفاظ های ساختمانی از جنس آهن تولید می شوند. به دلیل اینکه آهن مقاومت بسیار بالایی در برابر برش و ضربه دارد و به خوبی می تواند از ساختمان شما محافظت کند. همچنین آهن خاصیت انعطاف پذیری و شکل پذیری بالایی دارد و با استفاده از آن می توان حفاظ های متنوعی ایجاد نمود. البته انعطاف پذیری به این معنا نیست که به راحتی در اثر ضربه خم می شود. بلکه شکل دادن به آن توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود.

سفارش حفاظ لیلیوم

مجموعه حفاظ ثامن تولید کننده حفاظ مدل لیلیوم امکان سفارش و خرید این محصول را فراهم نموده است. تمامی محصولات این مجموعه با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می شود. این موجموعه برای ساخت و نصب حفاظ های روی دیوار از کادری مجرب و حرفه ای که سالیان سال است در این زمینه فعالیت دارند بهره گرفته است. برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید. مدت زمان ساخت و تحویل سفارش با توجه به ارتفاع مد نظر شما و همچنین محیط دور دیوار ساختمانتان متفاوت است. اما معمولا پس از ثبت سفارش ۷ تا ۱۰ روز کاری طول می کشد تا محصول بر روی دیوار نصب شود.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل لیلیوم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل لیلیوم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *