حفاظ مدل کلاسیک

ساده ترین و ارزان ترین راه برای حفاظت از ساختمان استفاده از حفاظ روی دیوار است. حفاظ های ساختمانی نسبت به دوربین مدار بسته و دزدگیر قیمت مناسب تری دارند. حفاظ های ساختمانی به دو دسته حفاظ مدل کلاسیک و حفاظ های مدرن تقسیم می شوند.
 • ارتفاع 80 تا 120
 • شاسی قوطی 30 در 20
 • عرض کار ۵۰ سانت
 • تراکم بالا
 • میلگرد 9 و 10 با کیفیت یزد
 • انتخاب رنگ با شما
 • 1 سال ضمانت کیفیت
 • با مناسب ترین قیمت بازار
 • نصب با کادری مجرب
 • جوش CO2

توضیحات

ساده ترین و ارزان ترین راه برای حفاظت از ساختمان استفاده از حفاظ روی دیوار است. حفاظ های ساختمانی نسبت به دوربین مدار بسته و دزدگیر قیمت مناسب تری دارند. حفاظ های ساختمانی به دو دسته حفاظ مدل کلاسیک و حفاظ های مدرن تقسیم می شوند. با انتخاب یک حفاظ مناسب و نصب آن بر روی دیوار خیالتان بابت سرقت از منزل و یا ساختمان اداری خود راحت می شود و تا مدت ها دیگر نیازی نیست برای امنیت ساختمان هزینه کنید. اگر زمان زیادی از روز را خارج از خانه سپری می کنید و یا مدام در حالت مسافرت هستید استفاده از حفاظ های دیواری بهترین گزینه برای شماست.

حفاظ مدل کلاسیک ارزان ترین حفاظ های روی دیوار است و در صورتی که نمی خواهید برای حفاظ ساختمان هزینه زیادی کنید این مدل بهترین انتخاب برای شماست. البته قیمت حفاظ به عوامل دیگری هم بستگی دارد. در صورتی که نرده کلاسیک مدل ساده را انتخاب کنید در هزینه های شما بسیار صرفه جویی می شود. اما مدل های دیگر کلاسیک به دلیل اینکه از آهن بیشتری برای ساخت آن ها استفاده می شود قیمت بالاتری خواهند داشت. در گذشته حفاظ های کلاسیک امنیت بالایی نداشتند. به دلیل اینکه با ارتفاع کمی ساخته می شدند و همچنین عرض کمی داشتند و سارقان به راحتی می توانستند از میله های آن به عنوان اهرم استفاده کرده و خود را به بالای دیوار برسانند. اما امروزه با تغییراتی در این مدل حفاظ و ساخت آن با ارتفاع بالا هنوز هم می تواند امنیت ساختمان را حفظ کنند و طرفداران خود را دارند.

حفاظ مدل کلاسیک 6546584313554

حفاظ مدل کلاسیک

حفاظ مدل کلاسیک قدیمی ترین نوع حفاظ است که از گذشته تا به امروز برای امنیت ساختمان ها استفاده می شده است. نرده کلاسیک از پروفیل های آهن ساده ساخته شده است که به صورت صاف در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. فاصله ای که در بین میله هاست اهمیت بسیاری دارد و میزان این فاصله نباید بیشتر از  یازده سانتیمتر باشد. این مدل حفاظ با پروفیل های ۲۰ در ۲۰ و یا ۲۰ در ۴۰ و یا ممکن است با میلگردهای ۱۲ میلیمتر ساخته شود.

حفاظ مدل کلاسیک بیشتر جنبه دکوراتیو دارد و برای دیوارهای کوتاه و یا دیوار منازل و ادارات و مطب های پزشکی که دور تا دور آن را ساختمان گرفته است مناسب تر است. این محصول را همچنین می توانید برای تراس و بالکن نیز سفارش دهید. انواع مدل های نرده کلاسیک بیشتر برای جلوگیری از سقوط افراد و اشیا از بالکن استفاده می شود و برای دیوارهای بلند مناسب نیست. این محصول را می توانید برای حفاظت از ساختمان که دیوار کوتاهی دارد و احتمال سرقت وجود دارد نصب کنید. توجه داشته باشید کمترین ارتفاعی که می توان برای آن استفاده کرد ۹۰ سانتیمتر است تا هیچ شخصی نتواند از آن عبور کند.

انواع حفاظ کلاسیک

انواع مختلفی از حفاظ مدل کلاسیک ساخته و طراحی شده است که عبارتند از:

 • حفاظ کلاسیک ساده
 • حفاظ کلاسیک سرنیزه ای
 • حفاظ کلاسیک سر خم یک طرفه
 • حفاظ کلاسیک سرخم دو طرفه
 • حفاظ آبشاری یک طرفه
 • حفاظ آبشاری دو طرفه

حفاظ کلاسیک ساده

حفاظ مدل کلاسیک ساده قدیمی ترین نوع حفاظ روی دیوار است که در گذشته به نام حفاظ های نیزه ای شهرت داشت، هیچگونه طرح و پیچ و خمی در میله های آن وجود ندارد. قبلا هم تعداد خانه ها کم بود و هم میزان سرقت به شدت امروز نبود و هنوز هم می توان آن ها را بر روی دیوار ساختمان های قدیمی مشاهده نمود. این محصول از میله های آهنی عمودی که کنار هم قرار گرفته اند ساخته شده است. شاید در گذشته امنیت نسبی برای منازل فراهم می نمودند اما امروزه به دلیل افزایش جرم و جنایت و سرقت دیگر گزینه مناسبی برای حفاظت از ساختمان نمی باشند. مگر اینکه دیوار ساختمان کوتاه باشد و اطراف ساختمان پر باشد آن هم در صورتی که در ارتفاع زیاد این محصول را سفارش دهید.

همچنین حفاظ مدل کلاسیک ساده زیبایی خاصی هم نداشتند و برای اینکه هم امنیت و هم زیبایی را به ساختمان هدیه دهید پیشنهاد ما خرید حفاظ های مدرن و یا حفاظ کلاسیک با طرح های دیگر است. البته این مدل هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد و تعداد کمی از تولیدکنندگان مانند مجموعه حفاظ ثامن برای اینکه بتوانند تمامی سلایق را پاسخگو باشند و برای مشتریان خود ارزش قائلند این مدل را نیز تولید می کنند. البته مدل های پیشرفته تری نیز برای حفاظ کلاسیک طراحی و تولید شده است تا هم زیبایی و هم امنیت را برای ساختمان فراهم نماید و می توانید این مدل ها را سفارش دهید.

حفاظ کلاسیک سر نیزه ای

قدمت حفاظ مدل کلاسیک سر نیزه ای از مدل ساده کم تر است و پس از مدل ساده دومین مدل از نرده های کلاسیک می باشد. این حفاظ از میله های آهنی که به صورت عمودی کنار هم قرار گرفته اند و  نوک آن ها به صورت سر نیزه است ساخته می شوند. این مدل هم مانند حفاظ ساده امنیت کاملی را برای ساختمان فراهم نمی کند مگر اینکه آن را با ارتفاع بلند سفارش داده باشید تا به خوبی بتواند از ساختمان محافظت کند. البته این مدل حفاظ از پرطرفدارترین انواع نرده روی دیوار می باشد که قیمت بسیار مناسبی دارد. این نرده ها نسبت به نرده های ساده جذابیت بیشتری دارند.

حفاظ کلاسیک سرخم یک طرفه و دو طرفه

برای اینکه حفاظ مدل کلاسیک امنیت بالاتری را فراهم کند مدل های دیگری از این نوع حفاظ تولید شده اند. حفاظ سرخم یک طرفه یکی از این مدل هاست که هم زیبایی بیشتری دارد و هم امنیت مناسبی تولید می کند و عرض کم نرده های کلاسیک را جبران نموده است. این حفاظ را طوری نصب می کنند که قسمت نیزه ای و سرخم آن رو به بیرون باشد تا هیچ سارقی نتواند روی دیوار بایستد. حتی اگر سارق به فکر عبور از روی دیوار را داشته باشد قسمت نیزه ای نرده فرد را زخمی کرده و خسارت جبران ناپذیری به شخص وارد می کند.

حفاظ مدل کلاسیک سر خم دو طرفه به گونه ای طراحی شده است که یک طرف آن به سمت داخل و طرف دیگر آن به سمت خارج ساختمان باشد. این محصول نیز مانند حفاظ یک طرفه امنیت مطلوبی فراهم می کند و می توانید برای حفاظت از ساختمان این مدل را سفارش دهید.

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری جدیدترین نوع حفاظ مدل کلاسیک می باشد. این محصول طرح توسعه یافته حفاظ های نیزه ای است که ایرادات موجود در طرح های قبلی در این مدل برطرف شده است. این محصول از ترکیب حفاظ سر نیزه ای ساده و سر خم ساخته شده است. امنیت مناسبی برای ساختمان فراهم می کند و نسبت به مدل های قدیمی تر چهره زیباتری به ساختمان می بخشد. در صورتی که به دنبال خرید حفاظ کلاسیک می باشید که هم امنیت بالایی داشته باشد و هم زیبایی آن برای شما اهمیت دارد خرید حفاظ کلاسیک آبشاری را به شما پیشنهاد می دهیم.

حفاظ آبشاری یک طرفه

حفاظ مدل کلاسیک آبشاری یک طرفه از ترکیب نرده ساده نیزه ای و سر خم یک طرفه ساخته شده است. یک سر آن به صورت عمودی و سر دیگر به صورت سر خم به بیرون از ساختمان نصب می شود. این محصول را می توانید به عنوان حفاظ پنجره و یا تراس نیز استفاده کنید. بسیار مستحکم است و امنیت بالایی دارد.

حفاظ آبشاری دو طرفه

حفاظ مدل کلاسیک آبشاری دو طرفه از ترکیب حفاظ ساده و نرده دو طرفه ساخته شده است. مناسب برای دیوارهای کوتاه است و همچنین این محصول را به دلیل امنیت بالایی که دارد برای ساختمان های اداری نیز استفاده نمایید. این نرده مانع از هرگونه ورود غیر مجاز به داخل ساختمان می شود.

 

حفاظ مدل کلاسیک 564654321رنگ حفاظ کلاسیک

در حفاظ ثامن برای رنگ آمیزی حفاظ مدل کلاسیک از رنگ های پودری با دوام  استفاده می شود. رنگ های پودری استفاده شده بسیار با کیفیت بوده و در مقابل باد و باران و برف و زنگ زدگی بسیار مقاومند. نرده های تولید شده در این مجموعه با استفاده از روش الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند و حتی یک نقطه خالی بر روی نرده باقی نمی ماند. رنگ های مشکی، قهوه ای و سفید پرطرفدارترین رنگ های نرده روی دیوار است. اما شما می توانید هر رنگی که دوست داشته باشید و با توجه به نمای ساختمان خود می توانید آن رنگ را سفارش دهید. حفاظ ثامن برای احترام به سلیقه مشتری، دست ایشان را برای انتخاب رنگ حفاظ باز گذاشته است.

قیمت حفاظ های کلاسیک

قیمت حفاظ مدل کلاسیک در مقایسه با امنیت و حفاظتی که تامین می کند بسیار مقرون به صرفه است. مدل های جدید این نوع حفاظ ضریب امنیت بالایی برای ساختمان فراهم می کند و احتمال اینکه سارقان به داخل ساختمان راه پیدا کنند عملا صفر است. این حفاظ می تواند امنیت مناسبی برای ساختمان های ویلایی و چند طبقه فراهم کند. عوامل متعددی در قیمت حفاظ کلاسیک موثرند. عواملی مانند طول و ارتفاع حفاظ، وزن، اجرت ساخت و نصب، حمل و نقل و… مهم ترین عامل در تعیین قیمت این مدل حفاظ، میزان آهنی است که در ساخت آن استفاده شده است. همانطور که می دانید قیمت آهن با توجه به وزن آن مشخص می شود. آهن نسبت به فلزات دیگر قیمت مناسب تری دارد و برای ساخته حفاظ های ساختمانی بهترین گزینه است. شکل پذیری ساده تری دارد و به راحتی قابل طرح دهی است.

همچنین از آنجا که حفاظ مدل کلاسیک آهنی بسیار با دوام و مستحکم است تا سالیان سال می توانید از آن برای حفاظت از ساختمان بهره بگیرید. هرچه وزن حفاظ بیشتر باشد و آهن بیشتری مصرف شده باشد قیمت بالاتری خواهد داشت. محیط دیوار ساختمان شما نیز در تعیین قیمت موثر است. هرچه محیط دیوار بیشتر باشد هزینه بالاتری پرداخت خواهید کرد. ارتفاع نرده نیز از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت می باشند. حفاظ های کلاسیک از ارتفاع ۹۰ تا یک و نیم متر ساخته می شوند و حفاظ ثامن این امکان را برای شما فراهم نموده است تا مطابق نیاز و سلیقه خود ارتفاع نرده را تعیین کنید. هرچه ارتفاع حفاظ بیشتر باشد قیمت بالاتری خواهد داشت. اما اگر امنیت ساختمان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است حتما از نرده های بالای یک متر برای محافظت از دیوارهای ساختمان استفاده کنید.

خرید حفاظ کلاسیک

حفاظ ثامن بهترین حفاظ های روی دیوار اعم از حفاظ مدل کلاسیک و مدرن را برای جلب رضایت مشتریان خود تولید نموده است. این مجموعه محصولات خود را بالاترین کیفیت تولید و ساخت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد. در صورتی که به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهید و به دنبال روشی مقرون به صرفه برای حفاظت از ساختمان می باشید خرید حفاظ های روی دیوار به شما پیشنهاد می شود. در صورت تمایل به خرید انواع حفاظ کلاسیک و اطلاع از قیمت ها و سفارش محصول و همچنین دریافت مشاوره می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل کلاسیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل کلاسیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *