حفاظ مدل ۵ شاخ

حفاظ مدل ۵ شاخه از نسل حفاظ شاخ گوزنی است که طراحی و اجرای آن توسط این مجموعه انجام شده است. همانطور که می دانید استفاده از سیستم های امنیتی جدید برای منازل واقعا هزینه بر است و قیمت ها نیز روز به روز افزایش می یابد.

 • ارتفاع 70 تا 120
 • شاسی قوطی و میلگرد
 • عرض کار 50 تا 70 سانت
 • تراکم ۱۸.۲۰.۲۲
 • ضخامت ۹ و ۱۰
 • انتخاب انواع رنگ
 • 1 سال ضمانت کیفیت
 • با مناسب ترین قیمت بازار
 • نصب با کادری مجرب
 • جوش CO2

توضیحات

بهترین حفاظ روی دیوار

اهمیت استفاده از وسایل حفاظتی برای ساختمان از هیچ کس پوشیده نیست. امروزه با افزایش روز افزون سرقت و جرم و جنایت باید به دنبال راهی برای حفاظت از ساختمان باشید. حفاظ ثامن به همین منظور یکی از جدیدترین مدل های خود که منحصرا توسط این مجموعه تولید می شود را معرفی می کند. حفاظ مدل ۵ شاخه از نسل حفاظ شاخ گوزنی است که طراحی و اجرای آن توسط این مجموعه انجام شده است. همانطور که می دانید استفاده از سیستم های امنیتی جدید برای منازل واقعا هزینه بر است و قیمت ها نیز روز به روز افزایش می یابد. سیستم های جدید مانند دزدگیر و دوربین مدار بسته نه تنها پر هزینه هستند بلکه بیشتر زمانی می توانند امنیت ساختمان را فراهم کنند که در ساختمان حضور داشته باشید و در صورتی که به مسافرت رفته باشید و یا کیلومترها با ساختمانتان فاصله داشته باشید کارایی نخواهند داشت.

اولین کاری که سارق در مواجهه با سیستم های امنیتی هوشمند انجام می دهد این است که برق را قطع می کنند تا دزدگیر یا دوربین از کار بیفتد. توصیه ما به شما استفاده از حفاظ مدل ۵ شاخه که یکی از بهترین انواع حفاظ های روی دیوار است می باشد. این محصول با داشتن شاخه های تیز و برنده مانع از ورود هرگونه موجود زنده به داخل ساختمان می شود و امنیت بسیار بالایی برای ساختمان فراهم می کند. شما در صورتی که دارنده ساختمان چند طبقه، ویلایی، ساختمان  های تجاری و اداری و پزشکی می باشید، بهترین راه حفاظت از آن ها سفارش یک محصول ایمن و مقرون به صرفه است تا در نبودتان به خوبی بتواند مانع از سرقت ساختمان شود. در صورتی که دائم در سفر هستید و یا بیشتر اوقات در منزل تشریف ندارید پیشنهاد ما خرید این مدل حفاظ است.

جنس حفاظ ۵ شاخه

حفاظ مدل ۵ شاخه از آهن ساخته می شود. علت استفاده از آهن این است که قیمت مناسب تری نسبت به فلزات دیگر دارد. به راحتی قابل طرح دادن است و شکل پذیری و انعطاف دارد. این ویژگی به این معنا نیست که به راحتی خم می شود. بلکه خمکاری آن توسط دستگاه های مخصوص انجام می شود. بسیار مستحکم است و در اثر ضربه و یا برش مقاومت بالایی دارد. این فلز را با دستگاه به ابعاد کوچک برش می دهند که نوک بسیار تیزی دارد و سارقان با دیدن آن بر بالای دیوار ساختمان فکر سرقت را از سر بیرون می کنند. به دلیل داشتن شاخه های برنده صدمات جبران ناپذیری به افراد وارد می کند و هیچ کس جرات نمی کند حتی به ساختمان نزدیک شود.

مهم ترین مسئله در زمینه استفاده از آهن برای ساخت حفاظ مدل ۵ شاخه و هر نوع حفاظ ساختمانی دیگر این است که به هیچ عنوان نباید از آهن دست دوم و یا آهن ضایعاتی استفاده شود. به دلیل اینکه مقاومت خود را از دست داده اند و کیفیت اولیه را ندارند. حفاظ ثامن برای ساخت تمامی محصولات خود از آهن نو استفاده می کند و مقاومت حفاظ های خود را تضمین می کند.

قیمت و هزینه ساخت حفاظ ۵ شاخه

قیمت حفاظ مدل ۵ شاخه به عوامل مختلفی بستگی دارد: وزن، تراکم، دور دیوار، ارتفاع، اجرت و مدت زمان ساخت. وزن حفاظ بیشترین تاثیر را بر قیمت آن دارد. به دلیل اینکه در صورتی مه ارتفاع آن را افزایش دهید وزن هم افزایش پیدا می کند. تراکم را زیاد کنید میزان آهن بیشتری مصرف می شود و در نتیجه وزن افزایش پیدا می کند. همانطور که گفته شد حفاظ ۵ شاخه از آهن ساخته می شود. آهن نیز بر اساس وزن آن قیمت گذاری می شود. هرچه آهن بیشتری برای ساخت نرده مورد استفاده قرار بگیرد قیمت بالاتری خواهد داشت. تراکم حفاظ تعدا شاخه هایی هستند که در هر شاسی حفاظ کنار هم قرار گرفته اند. هرچه تراکم بیشتر باشد قیمت بالاتری باید برای خرید حفاظ بپردازید. محیط دور دیوار ساختمان نیز در قیمت تاثیر می گذارد. هرچه متراژ بیشتری داشته باشید هزینه بالاتری نیز پرداخت خواهید کرد.

ارتفاع نیز در قیممت گذاری حفاظ مدل ۵ شاخه موثر است. افرادی که می خواهند امنیت بیشتری برای منازل و یا ساختمان خود فراهم کنند حفاظ با ارتفاع بالا سفارش می دهند. عامل دیگری که در تعیین قیمت موثر است اجرت و زمان ساخت محصول است. حفاظ های امروزی به دلیل ظرافتی که در طراحی و تولید دارند زمان بیشتری هم برای ساخت آن ها صرف می شود. همچنین هرکسی قادر به ساخت آن ها نیست و نیاز به نیروی مجرب و حرفه ای دارد تا بتواند تمامی شاخه ها را با نظم کنار یکدیگر جوش دهد. خوشبختانه حفاظ ثامن با داشتن کادر حرفه ای با تجربه بالا این حفاظ را با بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن تولید می نماید. همچنین قیمت آن نیز بسیار مناسب خواهد بود و هرکس که بخواهد می تواند این مدل را برای ساختمان خود سفارش دهد.

نوع جوش حفاظ ۵ شاخه

برای ساخت حفاظ مدل ۵ شاخه از جوشکاری با CO2 استفاده می شود. در گذشته برای ساخت نرده از جوش الکترود استفاده می شد. حفاظ های نسل جدید مانند حفاظ ۵ شاخه به دلیل اینکه شاخه های ریز و درشت زیادی دارند این مدل جوشکاری جوابگو نیست. به دلیل اینکه خیلی مقاوم نیست و ممکن است در اثر ضربه و یا اصابت چیزی به آن، شاخه ها از قسمت جوش جدا شوند. اما امروزه برای جوشکاری از جوش گاز CO2 استفاده می شود. این نوع جوشکاری باعث می شود که حتی کوچکترین شاخه ها هم خیلی مقاوم به بدنه جوش بخورند و به هیچ عنوان هیچ ضربه ای قادر به جدا کردن شاخه ها از بدنه نخواهد بود.

نحوه ساخت حفاظ ۵ شاخه

حفاظ مدل ۵ شاخه ساخته شده در مجموعه حفاظ ثامن ویژگی های ساختاری منحصر به فردی دارد. این محصول از یک شاخه اصلی ساخته شده است که ۴ شاخه با فاصله مناسب و در جهات مختلف روی آن جوش داده شده اند. پنجمین شاخه در واقع همان شاخه اصلی است. تمامی شاخه ها با دستگاه مخصوص برش خورده اند و بسیار تیز و برنده هستند. این محصول را می توانید از ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر سفارش دهید. اگر دیوار ساختمان شما بلند است همان ارتفاع ۷۰ کفایت می کند. در غیر این صورت می توانید ارتفاع بیشتری را به تولید کننده سفارش دهید. تراکم شاخه ها را هم می توانید در سه اندازه ۱۸، ۲۰ و ۲۲ شاخه سفارش دهید. مثلا اگر تراکم ۱۸ باشد، به این معناست که روی هر شاسی اصلی بدنه ۱۸ شاخه قرار گرفته است.

اگر ویلایی خارج از شهر دارید و یا محوطه اطراف ساختمانتان خالیست پیشنهاد می کنیم حفاظ مدل ۵ شاخه با تراکم بالا سفارش دهید. برای ساخت شاسی اصلی که شاخه ها روی آن سوار می شوند از قوطی پروفیل و برای ساخت شاخه ها از میلگرد ۹ و ۱۰ استفاده می شود که مقاومت مناسبی در برابر برش و ضربه دارند. حفاظ باید توانایی پوشش دهی کامل عرض دیوار را داشته باشد تا هیچ کس نتواند روی دیوار بایستد. این محصول به دلیل داشتن شاخه هایی در جهت های مختلف، عرض دیوار را کاملا می پوشاند. حفاظ ۵ شاخه را می توانید از عرض ۵۰ تا ۷۰ سانتیمتر سفارش دهید. تمام این ها سلیقه ای است و به خریدار بستگی دارد که چه ابعادی سفارش دهد. اما پیش از خرید حتما با تولید کننده مشورت کنید تا بتوانید بهترین حفاظ را برای ساختمان خود سفارش دهید.

نحوه رنگ آمیزی حفاظ های روی دیوار

در گذشته برای رنگ آمیزی از وان های رنگ استفاده می شد و یا نرده های ساده با قلمو رنگ می شدند. اما حفاظ های امروزی مانند حفاظ مدل ۵ شاخه به دلیل داشتن شاخه های زیاد را نمی توان با روش های قدیمی رنگ کرد. رنگ آمیزی این مدل و تمامی مدل های جدید با استفاده از روش الکترواستاتیک انجام می پذیرد. در این روش حفاظ ابتدا وارد مرحله پیش شستشو می شود تا کاملا تمیز شود. هیچ گونه نقطه جوشی نباید روی آن قرار داشته باشد و به طور کامل روی آن پاکسازی می شود. پس از شستشو محصول را داخل اتاقک های مخصوص قرار داده و با استفاده از الکتریسته رنگ را روی بدنه می پاشند.

اهمیت روش رنگ آمیزی از ساخت خود حفاظ هم مهم تر است. حفاظ ثامن برای رنگ آمیزی حفاظ مدل ۵ شاخه از رنگ های پودری بسیار مقاوم و با کیفیت استفاده می کند. به دلیل اینکه این مدل حفاظ ها برای محیط بیرون ساخته شده اند و رنگ باید در برابر تابش خورشید و برف و باران مقاوم باشد. در صورتی که از رنگ های نامرغوب استفاده شود پس از مدت کوتاهی کیفیت خود را از دست می دهند و دچار پوسیدگی و خوردگی حفاظ می شوند. همچنین طبق نظر و سلیقه خود و با توجه به نمای ساختمان می توانید رنگ آن را انتخاب کنید. دست شما برای انتخاب باز است. معمولا برای حفاظ رنگ های سفید، مشکی و قهوه ای را سفارش می دهند. به دلیل اینکه تطابق بیشتری با اکثر نماهای ساختمانی دارد.

اهمیت استفاده از حفاظ ۵ شاخه

 • حفاظ مدل ۵ شاخه ضریب امنیت بسیار بالایی دارد و با خیال راحت می توانید ساختمان را برای مدت طولانی رها کرده و به مسافرت بروید و یا به مدت زیادی خارج از منزل باشید.
 • بسیار مقاوم و مستحکم بوده و هیچ راه عبوری از آن وجود ندارد.
 • در برابر برش و طوفان مستحکم است.
 • طول عمر بالایی دارد و یک بار برای همیشه آن را سفارش می دهید و تا سالیان سال از منازل و ساختمان شما محافظت می کند بدون اینکه آسیبی ببیند.
 • قیمت مناسبی دارد و تمامی اقشار جامعه می توانند این محصول را برای حفاظ از ساختمان های خود سفارش دهند.
 • حفاظ مدل ۵ شاخه به نمای ساختمان چهره زیبایی می بخشد و جذاب و پر طرفدار است.
 • نیاز آنچنانی به تعمیر و نگهداری ندارد.
 • برای نصب آن دیوارها هیچ آسیبی نمی بینند و می توانید با خیال آسوده آن را خریداری کنید.
 • این محصول را می توانید برای دیوارهای هم سطح سفارش دهید. این محصول ظاهری یک دست و منظم به دیوار می بخشد.

سفارش حفاظ ۵ شاخه

حفاظ ثامن تولید کننده بهترین حفاظ روی دیوار می باشد. این مجموعه حفاظ های ساختمانی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خدمت مشتریان خود عرضه می دارد. پیش از سفارش حفاظ مدل ۵ شاخه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها و نحوه ثبت سفارش با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید. پس از اندازه گیری و ثبت سفارش ظرف مدت یک هفته تا ۱۰ روز محصول شما آماده می شود.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل ۵ شاخ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “حفاظ مدل ۵ شاخ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *